LV RU
www.sudzibas.lv Lattelecom Rēķins, Apkalpošana

Lattelecom - Rēķins, Apkalpošana

Dažas dienas atpakaļ saņēmu vēstuli no Lattelecom par parādu, kas pārsniedz 70 EUR. Uzreiz mēģināju ar viņiem sazināties. Zvanīju uz 1877, lai noskaidrotu kāpēc un par ko man jāpiemaksā, jo rēķinus maksāju katru mēnesi un pārbaudot maksājumus, secināju, ka nav izlaists neviens mēnesis. Saruna ilga ap 6min (par kurām man arī nāksies papildus piemaksāt 0,50 EUR par katru minūti). Viņi man paziņoja, ka jūnijā vai jūlijā man esot beidzies līgums par aptuveni 20 EUR, kuri sevī ietvēra pilno paku (optiskais internets + TV pakas). E -pastu es lasu reti, kā arī neizmantoju papildpakalpojumu
"mans Lattelecom" līdz ar to nebiju lietas kursā. Kā arī Lattelecom neuzskatīja par vajadzīgu ar mani sazināties un brīdināt, ka ikmēneša maksājums no 20 EUR pārtaps par 50 EUR !!!!
Šobrīd viņi man atbild, ka neko nevarot darīt kamēr nav atmaksāts parāds. Iesaku visiem rūpīgi sekot līdzi līguma termiņiem un pašiem kontrolēt rēķinu atmaksas kārtību, jo pēc šīs situācijas var saprast ka Lattelecom tas neinteresē un tie nebrīdina par drastiskām pakalpojumu cenu izmaiņām! Neskaitot šo incidentu, dažus mēnešus atpakaļ man tika piestādīts rēķins, kurš manāmi pārsniedza līgumā noteikto summu. Pēc sazināšanās ar viņiem saņēmu atvainošanos, ka viņi esot sajaukuši. Ja es nebūtu uzzvanījis un izrādījis interesi, šaubos ka viņi paši man būtu zvanījuši un ziņojuši par kļūdu.
Es domāju ,ka pēc 2 gadu ilgas sadarbības es būtu pelnījis vismaz zvanu no šīs kompānijas par līguma termiņa beigām!

Kr

Komentāri (9)

Zz zzz433 06.10.2016

Уж если они за один просроченный день платежа начисляют пени золотым клиентам, которые по 10 лет пользуются их услугами - то о дальнейшем и говорить не стоит! Одним словом скряги. Другие фирмы такой мелочностью не занимаются из личного опыта!

Zz zzz433 06.10.2016

Тут по 40 евро в месяц им давал, а они за 30 центов готовы сожрать!

Ventilators 07.10.2016

Uzņemums nevar zināt visu. Viens nelasa epastus, otrs neskatās tv, trešais nelasa ziņas.

Vai digitālā pasaule liek klut slinkam?
Bankas kontu arī nepārbaudat un gaidat, kad banka pazvanīs un pateiks, ka kontā nav naudas?

Lielākā daļa līgumu ir divi gadi, ja nav savadāk atrunāts un tam pašam ir jāseko līdzi.

Ja uzņēmumam nav izstrādāta plāna, piemēram piedāvāt līddzvertigu cenā pakalpojumu, tad kāpēc zvanīt?

Ja es nekontrolētu pats pakalpojumus kurus izmantoju, tad visi pakalpojumu sniedzēji iekasētu lieku naudu. Un tie kas neseko līdzi, tie rada smuku peļņu.

Bija līdzigi gadījumi te ierakstīti. Bet šajos laikos pēc labām pakalpojuma beigām, nevienu defaultā vairs neinteresē vai paliec vai nē. Pie tā jāpierod.

Pacco_al 14.10.2016

Piekrītu katram vārdam - cilvēki ir kļuvuši bezatbildīgi visā un vienmēr pie tā dīvainā kārtā ir vainīgs kāds cits, kurš nepazvanīja, neinformēja, neatgādināja.
Izlaiduši ir Latvijas lieli uzņēmumi un bankas to klientus.

Zz zzz433 18.10.2016

Провайдеру и единомышленникам.
Никто ВАМ звонить не будет и унижаться, так как провайдеров хватает и ПОВТОРЮСЬ никто не мелочится, а деловые люди не считают один просроченный день катастрофой - у них есть возможности кинуть ваше все барахло (модемы, декодеры) и перейти к тем кто не напрягает. Пени вы включаете за все, за отключение чего либо так же берете деньги (одни вы кстати), а там всего на всего удаленно перекрыть порт - кстати я еще являюсь вашим клиентом но плачу теперь всегда в последний день принципиально, латвенерго и прочие услуги плачу за две недели после зарплаты, а вам как собакам кидаю в последний день - чтобы не борзели. Кроме этого урезал все по минимуму в ваших услугах и отказался от некоторых в чем очень счастлив. Такая крупная компания, а мелочная, кстати не учите своих подчиненных отнимать время у занятых людей ибо каждый знает и без вашей рекламы что им нужно и предложения по телефону никто не одобрит. Потому как опыт быстрых решений со стороны клиентов только вам на лапу, на случай можно еще и штрафануть при разрыве договора.

Zz zzz433 18.10.2016

И еще стоит от вас отключится как вы начинаете все рассусоливать по максимуму, отключение в течении двух недель + плата за отключение, плюс счет уже в полтора месяца в итоге вы выписываете такой счет - который говорит сам за себя "гребу в последний раз но по МАКСИМУМУ", поэтому от всех ваших действий становится паскудно - особенно на фоне более бедных фирм которые ведут себя скромней. Чтобы понимать вашу наглость - нужно понимать в компьютерах и системах.

Si Signd Helfere 18.11.2016

Man ar tā bija, pēkšņi vienā mēnesī saņēmu lielu rēķinu, izrādījās, ka divu gadu akcija ir beigusies. Kad gāju noskaidrot, viņa man netucēja, ka iepriekš netiku brīdināta, ka līgums drīz beiksies. Izskatīju visus maksājuma rēķinus, nu nebija brīdinājums! Tā kā mainījās dzīvesvueta, es atteicos no pakalpojuma, tad nu līda klāt, sakot ka varam jau kaut ko sarunāt, bet es atteicos. Tagad jaunajā adresē man ir virszemes tv un atkal esmu kliente.

Pa Pavasris91 30.11.2016

Neviens tev nezvanīs. Tāpēc ir jāseko līdzi rēķiniem kur visa aktuālā informācija tiek norādīta.
Nezināšana neatbrīvo no pienākuma.
Ne jau tāpat vien tiek noslēgti līgumi, lai ieliktu plauktiņā un par to aizmirstu. Tāpēc jāizmanto mans ltc vide, kur visu var ērti apskatīt un sekot līdzi. Lattelecomam ir ļoti daudz klienti, kas ikdienā uzklausa visas klientu problēmas un vajadzības, lai vēl klientiem kuri paši neseko līdzi saviem rēķiniem, līgumiem utt."ar karotīti visu mutē iebāztu". Ir interneta laikmets un ja esi slinkums sekot līdzi, tāpēc ir iespēja uzzvanīt klientu apkalpošanas speciālistam un visu info noskaidrot!

Pa Pavasris91 30.11.2016

P.s. 0 50 centi ir par visu sarunu nevis minūti.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes