www.sudzibas.lv Tet Pakalpojumi

Lattelecom - Pakalpojumi

Mīļie cilvēki, Dieva dēļ nepinietes ar Lattelecom - būsit nelaimīgi, 200MB ātrais internets - knapi velk ap kādiem 15MB/s un digitālā Tv (pa optisko kabeli) nekur neder, viņi katru dienu maina konfigurāciju un nevar neko saprast sava pultī, kura ir skaļuma poga, kur ir kura. Virszemes TV - pavisam nelabi rāda - izplūdis, un vienreiz rādīja pat ar 10s nokavēšanos salīdzinoši ar analogās TV Tv3.

P

A Armands 08.05.2010

*kam tev interaktiivaa un virszemes digitaalaa vienlaicigi?
*sat tv visu laiku darbojas ar aizturi un nevienam tas netraucee. Pie tam tavas 10s izklausaas paarspiileeti.
*ja esi tik stulbs, ka nesaproti pultij pogu noziimi tad taa ir tikai tava probleema.
p.s, pats skatos sat tv un pie LTC nestraadaaju, bet tu gan vareeji uzrakstiit kuru kabeljoperaatoru, lai izveelas, tad mees zinaatu kaa interesees tu sho bullshitu sarakstiiji.

! !!! 09.05.2010

cik skaisti... "viss slikti, nepatiik, znachit - lattelecom lox". Ā, un matemātiku arī nemākam. 200Mbit/s = 25MB/s. Sekundē 25 Megabaitu failu velk. Ja tev velk 14, galīgi neslikti.

H Helēna 10.05.2010

Man arī ir problēmas . Ik pa brīdim jāzvana un pašm jābakstās .Arī meistars jāsauc ik pa dažiem mēnešiem .Visvairāk man krīt uz nerviem tv kanālu pārslēgšna .Ja neiztur vajadzīgo laiku - uzkaras . Nesen bija pērkona lietus - nebia ne skaņas ne bildes .

D dark1982 17.05.2010

Opāāā...velk uz 15Megabaitiem (MB). iemācies rēķināt un tad ko dir.. Laikam esi V-sat jūzeris nevis LTC un skauž ka citi lieto Lattelecom

Mamma 17.05.2010

ir tacu ari izveles briviba. var pats nopirkt dekoderu.

K kristaps 06.03.2011

LIETOTĀJI! IEMĀCATIES TERMINUS MBIT/S UN MB/S! Dajebkurš provaideris visas savās reklāmās tēlo kruto un ātrumu piedāvā MBIT/S mērvienībā tapēc ka šajā mērvienībā ātruma ciparu var teikt lielāku un pilnīgi visi ķer uz muļķiem tādem kā jums, bet MB/S ir reālais ātrums ko var izspiest!

Pastav vienkārš matemātisks dalijums = Paņemam to pašu 10MBIT/S DSL : 8 = 1.25MB/S šādu reālo maksimālo ātrumu var dabūt

100MBIT/S Optika : 8 = 12.5MB/S
200MBIT/S Optika : 8 = 25MB/S

Protams optikai arī lai tādu reālo ātrumu varētu izspiest vajag attiecīgas mūsdienīgas iekārtas tavā datorā! Pašam ir 200MBIT/S optika un es esmu izspiedis no sava 3 gadus vecā paškomplektētā āzīša 23MB/S!

Tas tapēc ka jūs paši esat muļķi un uzķeraies uz katras reklāmas nenozīmē ka uzreiz vainīgs ir provaideris! Provaidera darbs ir tieši taisīt aizrautīgas ar LIELIEM ātruma cipariem reklāmas kurās tādus muļķus kā jūs ievilināt ;)

Tavā gadījumā priecājies ka tev ir 15MB/S!
UN VISS IR MINEMĀLĀ GARANTĒTĀ ĀTRUMA ROBEŽĀS = '30 Mbit/sek(3.75MB/S) Lejupielāde un 20 Mbit/sek(2.5MB/S) Augšupielāde'