www.sudzibas.lv Tet Oбман

Lattelecom - Oбман

договор на 18 месяцев не заключал, попользовался 1 год, подал заявку на отключение.латтелеком отказался отключить, мотивируя тем, что у меня договор на 18 месяцев и я должен оплатить штраф 90 лат .не советую латтелеком интернет, т.к. в подобных случаях вас обманут.

I

L LLLL 16.01.2009

Lohs!!! Pats tādu līgumu parakstīji. Paši nezina, ko grib... pieslēdz atslēdz!!!
Man ir Lattelecom internets un es nesūdzos.

W www 16.01.2009

Es arī nesūdzos, man tas pats Lattelecom.
Kārtējo reizi pierādās--->pirms ko paraksti, kārtīgi izlasi.ja neesi parakstījis, tad jau tev nav ko uztraukties, jo nav neviena dokumenta ar tavu parakstu, neko izdarīt viņi tev nevar...

I igster 17.01.2009

kl ti chukcha, chitai : договор на 18 месяцев не заключал

L LLLL 17.01.2009

Lattelecom tāpat vien nepieslēdz... Man bija līgums uz diviem gadiem. Tātad tu līgumu nēesi izlasījis.

B Baņkieris 17.01.2009

Man ir Lattelekom "Mājas paka 3" ziniet, nekādu problēmu!!!

E Elenka 23.01.2009

Man arī nekādu problēmu nebija - bet ja tu Līgumu uz 18 mēnešiem neparakstīji - tad viņiem (Lattelecom) nav tava parakstīta Līguma.
Tas, kas tev jāizdara - rakstiski jāpieprasa parakstīta Līguma Lattelecom eksemplāru.

Ja viņi to tev atsūtīs, tad tu to esi parakstījis, citādi - tava taisnība un vari no sava neatkāpties, un bez pierādījuma (bez parakstīta Līguma) viņi nevar piespiest tevi maksāt.

A par to ka viņiem var būt cilvēciskās kļūdas sistēma - tas ir taisnība.
Kad es parakstīju Ligumu uz 18 mēnešiem - man atnāca rēķins bez atlaides (kas ir paradzēta ar tā Līguma parakstīšanu) - un to ka man jābut atlaidei man arī bija jāpierāda =D
Bet nekas, rēķinu pārrakstīja ar atlaidi - pēc tam nekādas problēmas nekad nebija, kad ir vajadzība vienmēr tiek snigts tehnisks atbalsts gan pa telefonu gan uz izsaukumu mājās (ja problema ar modemu vai vadiem ir, tad tev nav jāmaksā, izsaucot mājās meistaru, bet ja problēma ir tavā datorā, tad būs jāmksā ;))

I igster 26.01.2009

esli uveren v svoej pravote, to najmi horoshego advokata i podai isk v sud.v europe eto obichnaja praktika. esli ne bilo dogovora, to 100% delo vijgrishnoe.lattelekom vozmestit material'nij i moral'nij uscherb.

E ES 02.09.2009

Nu, bet liigumus vajag lasiit, firma sheit ne pie kaa nav vainiiga, tas ir normaali, ka jaamaksaa liigumsods, un ar to internetu, kaa skatos visaam kabelteleviizijaam ir probleemas, taa kaa...

E Eugene 01.10.2009

Vislabāk ir neparakstīt nekādus līgumus, it īpaši tik viennozīmīgi vērstas pret LC klientu. Maksā, kamēr lieto, un viss.