www.sudzibas.lv Tet Noslogots tīkls

Lattelecom - Noslogots tīkls

Lattelekom (apollo) MDSL tā saucamais "5Mb/s" šobrīd velkas uz 52kbs un lattelekom palīdzības dienests atbild ka nevar neko izdarīt - noslogots tīkls - tā ir katru dienu. Gadāmi upgreidi, bet kapēc lai tiem ticētu jo solītais mdsl 5Mb/s jau nesen bija. Solija parēkkināt bet nekas rekins tāds pats kā iepriekšējais.

U

F Frank 15.12.2006

Tieshi taa pati problema, zvanit vieniem nav tolks man paket loss 30% pa nakti iet viss zaebis 500kb/sec arzemes (tas ir tas profesionalais nets) pa dienu maximum 60

S SunDj 21.01.2008

Man ir tāpat - rēķins ir tāds pats, neko neaprēķina! Teica, ka man būs jāgaida 6mēn, kamēr kas notiks - uzlabojumi u.t.t.!

Rēķinu saņemu pilnā apmērā!

Q qaws 21.01.2008

Priecājies par to pashu man ir tikai 10 kbit/s. Arī tīkls noslogots gan dienu gan nakti. LTC neko nepalīdz.

S Sandis 21.01.2008

Tāpat kādreiz man bija ar KOPIDEJA internetu! Vispār sviests! Tpc pārgājām atpakaļ uz apollo.

J Jānis 24.01.2009

Lattelecom krāpj savus klientus- jāgriežas tiesā vai sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā vai PATĒRĒTĀJU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS CENTRS un jācīnās par kvalitatīva pakalpojuma saņemšanu.