www.sudzibas.lv Tet Neatbilst rakstitajam

Lattelecom - Neatbilst rakstitajam

Sveicināti! Vēlētos Jums pasūdzēties par uzņēmumu "Lattelecom", par tā neatbilstībām. Pirms pāris mēnešiem noslēdzu līgumu ar "Lattelecom" interneta provaideru, par internetu (2Mb/s) par kuru jāmaksā ikmēneša maksu 6, 95. "Lattelecom" garantē, ka šāda interneta minimālais garantētais lejuplādes ātrums ir 1Mb/s, un minimālais augšuplādes ātrums 256Kb/s, bet man ir tā - Lejuplādes ātrums 216Kb/s, un augšuplādes ātrums ir 30Kb/s (un tas ir Latvijas zonās). Un pat šis internets (kurš ir visstabilākais no visiem Lattelecom piedāvājumiem) nav stabils. Internets ik pa laikam slēdzas ārā un pings ir augstāgs par 200. "Lattelecom" neko nedara lietas labā, lai to izmainītu/stabilizētu, kā tam jābūt.
"Lattelecom" ieteica pāriet uz "Optisko Internetu", bet arī šeit ir problēmas! Ir jāgaida līdz decebra mēneša beigām. Kautgan blakus mājā, "Optika" jau ir ievilkta. "Lattelecom" nedara pilnīgi neko un meklē atrunas, ka apsaimniekotāja firma kavē "Optikas" ievilkšanu. Kad es sazvanīju apsaimniekotāju firmu, man teica, ka "Lattelecom" nav devuši nekādu ziņu par "Optikas" ievilkšanu. Un tagad, lai atteiktos no "Lattelecom" pakalpojumiem ir jāmaksā soda naudu 70Ls. Vēlos pabrīdināt arī citus, par to, ka "Lattelecom" nav labs interneta provaiders. Ar cieņu Jevgēnijs!

J

J JĀNIS 20.06.2011

Un ko rāda speedtest.lv? Ātrums 228kB/s arī ir ~2MBit/s. Iemācies beidzot rēkināt!

J Jevgenijs 22.06.2011

Verigi papeti bildi

J jomajo 22.06.2011

nu zin, man ar ir tāds pats interneta pieslēgums un par to pašu naudu, bet strādā ideāli. Moš tev aizvēsturisks dators?

E ES 22.06.2011

2Mbit/s ir ātrums ko sola Lattelecom. Ja tu kačākaut ko, tad tev ātrums jau rādās kā kb/s.
Tagad paskaidrošu kas un kā:
Mbit nozīmē megabits un mb nozīmē megabaits. Tas pats arī ir ar kilobaitiem kur kbit nozīmēkilobits un kb nozīmē kilobaits.

Ja lattelecom sola 2 mbit/s ātrumu tad mums ir nedaudz jāparēķina lai dabūtu to ātrumu ar ko tev kaut kas vilksies no neta.
2 mbit/s ir tas pats kas 2048 kbit/s. tagad pārrēķinam 2048 kilobitus kilobaitos dalot ar 8 un sanāk 256 kb. Tas nozīmē, ka maksimalais iespējamais ātrums ir 256 kb/s

J Jānis 16.07.2011

Bilde skaisti parāda, ka autoram ir ideāls interneta pieslēgums, bet nav nekādu pamata IT zināšanu (kas arī nav vajadzīgas).

Pēc bildes spriežot tavs lejupielādes ātrums ir 1824 kilo biti sekundē 228 kibaiti pareizinaati ar 8 bitiem, iegūstam bitus.

LTK ir labākais pieslēgums, paši par to esam pārliecinājušies no http://internetapieslegums.lv

J Jānis 15.09.2011

Vis nav atkarīgs tikai no provaidera solītā, daudz kas ar ir atkarīgs no tās lapas servera kur lejupielādēji šo failu!