www.sudzibas.lv Tet Naudas izspiešana par atslēgtu internetu un tv

Lattelecom - Naudas izspiešana par atslēgtu internetu un tv

Noslēdzot līgumu ar lattelecom, tika noteikta rēķinu piegāde pa pastu. Kad latvenergo sāka
piedāvāt klientiem apmaksas termiņu izvēli, painteresējos vai lattelecom nevar ieviest tādu
pašu sistēmu un bija atbilde, ka viņiem nav tik sarežģītas programmas. Lai atgādinātu par tādas
sistēmas nepieciešamību, kādu laiku maksāju par 2 mēnešiem. Pēc tam vairāk kā gadu gāju uz
klientu centru, kur nosaucot nepieciešamos datus, man izrakstīja ceturkšņa rēķinus. Kad aprīļa
sākumā gribēju saņemt kārtējo rēķinu avansa apmaksai par 3 mēnešiem, man atteicās to
izrakstīt tāpēc, ka tagad bija vajadzīga pase. Pase nav dokuments, kas vienmēr jānēsā līdzi un
jāuzrāda katrā humpalu bodē. Gaidīju rēķinus pa pastu, bet 18. Jūnijā bez rakstiska brīdinājuma
man atslēdza internetu un tv. Bija dažas ziņas uz mobilo tālruni, bet ziņu sūtīšanu un rēķinu
sūtīšana pa pastu ir divas dažādas lietas. 2. Jūlijā klientu centrā man izrakstīja rēķinu, iekļaujot
tajā 100% maksu par 12 dienu laikā nesaņemtiem pakalpojumiem. 4. Jūlijā samaksāju rēķinu un
gribēju nodot iesniegumu par ceturkšņa rēķinu sūtīšanu pa pastu vai līguma attiecību pārtraukšanu,
bet iesniegums netika pieņemts. Tajā pašā dienā atslēdzu no tīkla visu lattelecom aparatūru.
Aparatūras ierīkošanas noņemšanas vieta aktā ierakstīta mana dzīvokļa adrese, kur to var saņemt.
Tagad man raksta draudu vēstules un zvana kaut kāds naudas izspiedēju kantoris.

Papildināts Jānis Zutis 18.10.2018

Ko man darīt?

really? 19.10.2018

Paldies,ka padaliijies sava trulumaa!
Kam vairs pasaule liigumi vai noteikumi vajadzigi, katrs izdoma pats,kad,ko un vai grib apmaksaat, geniaala tev ideja..

Ventilators 19.10.2018

Ne tikai trulumu, tā ir trauma :)