www.sudzibas.lv Tet napamatoti rekini

Lattelecom - napamatoti rekini

Pagajuso septembri pieteicos pieslegumam, Ja kaads atceras, bija pieslegums pat velti un internets 3 menesus arll par velti.Pec nedelas jau saaka naakt rekini, internets tika pieslegts pec 3 nedelaam un peec dazaam uzreiz atsleegt, bet reekini turpinaaja naakt.Kaut gan liigums vel nav parakstiits ne no vienas puses un atrodas pie manis.Varbuut ir kaads, kuram ir tiesi taadas pasas probleemas, dodoiet zinu, rakstiisim kopejo iesniegumu, kopaa mees pieraadiisim savu taisniibu un tiksim skaidriibaa ar so provaideru.Mans tel.Nr.29779139.Juris Paldies par atsauciibu!

J

B bloom 06.06.2010

normāli cilvēki šādos gadījumos nevis veido tautas pretošanās kustību, bet piezvana pašai firmai un nokārto tās lietas. bet tas jau tipiski "pa latviski" - ar muti Rīgā, ar darbiem aizkrāsnē.

X xman 08.03.2011

Interesanta saite: www.lattelecoms.lv

B Bauska 28.04.2014

Blumm pilnigas mulkibas. Jau vairakas reizes esam gan zvanijusi gan gajusi bet tapat nekas nemainas.