www.sudzibas.lv Tet mpeg-4 dekoders

Lattelecom - mpeg-4 dekoders

Līdz šim pastāvēja uzskats, ka citu planētu iedzīvotāji varējuši vērot mūsu TV progas un radio raidijumus.Jo ēterā esam jau vairak ka 50 gadus.Un tas nozīmē, ka mūsu raidijumi jau ir 50 gaismas gadu attaluma no mūsu planētas.Un tagad-bāc!-mpeg -4 dekoders japērk! Tas nozīme, ka viņiem tagad jālido uz zemi, jagriežas kāda lattelecom veikalā un jaņem līdzi mūsu nauda.
Tāka gaidiet viesus!

H

G Guntars 10.03.2010

Es nenovēlētu pat citplanētiešiem tik sliktu attēla kvalitāti kā Lattelecom dekoderiem ;)

S siguesiguesputnik 11.03.2010

attēla kvalitāti nosaka čupa dažādu lielumu - antena, vads (ja būs vecs un sapuvis, vispār neko neredzēsi - arī dekoderu vainosi noteikti), galu galā - vai pagriezts pret torni precīzi, arī dekoders. Taču tie enkoderi, kas Lattelecomam stāv tornī, ir vieni no šobrīd labākajiem pieejamajiem, so - priekš SD izšķirtspējas un esošā bitreita viņi brīnumus dod ārā! So - jāiztaisno vien rokas brīžiem, nevis jālamā visi pēc kārtas.

S Staszek 09.05.2010

Ļoti labs komentārs. Diemžēl, lielākai daļu skatītāju smadzenes ir kā cālim un domas tālāk par sēdēšanu pie TV kastes un kūles audzēšanu nesniedzas. Interesanti, ko viņi paši ir lietas labā darījuši, lai, teiksim, attīstītu ciparu tehnoloģijas vai uzlabotu TV attēla kvalitāti pārraidēm. To vien māk, kā bļaustīties un vainot visus pēc kārtas, ka dzīve ir sūra un visi apkārt ir zagļi. Ne viņi māk antenu uzgriezt pareizā virzienā, nedz arī tikt skaidrībā ar to kā tas viss (ciparu pārraide) darbojas.

Par Lattelecom varu pateikt tikai labu un nekā slikta. Viņu internetu izmantoju nu jau 6 gadus, ar telefonsakariem esmu ļoti apmierināts. Tikai nedomājiet, ka esmu kaut kādā veidā ar šo kompāniju saistīts. Protams ka monopols ir monopols un 40 Ls dekoderim nav ne lēti, nedz arī dārgi, taču ja cilvēkiem gribas izklaidēt sevi skatoties visus tos mēslus ko rāda mūsdienu TV, lai maksā vien šo summu. Tikai nevainojiet savas olas par to, ka nemākat dejot.

C citsklients 11.07.2010

Lattelecom televīzija tiek pārraidīta izmantojot telefona līniju kurai ir pieslēgts interneta signāls un ar dekodera palīdzību interneta signāls tiek pārveidots TV signālā. pēctam izmantojot scart kabeli tiek pārraidīts uz televizoru izmantojot audio video kanālu, šeit netiek izmantotas antenas lai uztvertu tv signālu. precīzāk var noskaidrot zvanot šī uzņēmuma klientu apkalpošanas dienestam. vai arī ielūkojoties uzņēmuma mājaslapā izmantojot internetu.