www.sudzibas.lv Tet mazcenas datori

Lattelecom - mazcenas datori

Pirms kaada laika uzzinaaju par lattelecom piedaavaatajiem mazcenas datoriem. Internetaa apskatiiju tos, iepatikaas. Izodmaaju, ka jaapanjem tas pa 199 ls. Biju trijos veikalos no chetriem, kas ir Riigaa - nevienaa no tiem shii datora vairs nebija! teica, ka buushot juulija beigaas. heh, nu neko dariit, bet tieshi shajaa laikaa man ir nauda un ilgaak gaidiit arii negribas, taapeec izdomaaju, kaa jaanjem tas, pa 299ls!! tajaa briidii tieshi biju Dominaa, ar smaidu uz sejas eju iekshaa Lattelecom veikalinjaa, saku, ka njemshu liizingaa, man puisis atceert "Jums 21 gads ir??" es biju mini shoakaa, jo biju paarliecinaata, ka krediitaa mantu var njemt jau no 18 gadiem! tagad seezhu un domaaju, ko dariit mekleet kaut kur galvotaaju vai pirkt uzreiz pa pilno cenu...

K Kirils 26.06.2008

Atlieciet naudu, un nedaudz uzgaidiet. Datori pa 199 Ls noteikti būs. Ja tomēr jūs nevēlaties gaidīt, tad varat griezties bankā, ņemot kredītu tur un nopērkot datoru maksājot pilnu summu.

M mazcenas datori 31.07.2008

Ja, kas tad, Hansabanka, Gemoney un arī Lattelecom neizsniedz vairs patēriņa kredītus personām jaunākām par 18 gadiem. tā tas ir un tā nav sūdziba. nevietā ierakstīta!!

L Labdaris 31.07.2008

Tie mazcenas datori pa 199 Ls ir sūdi.

R Ruta 10.05.2009

Tie mazcenas par Ls 199, - patiešām ir baigie mēsli. Tiem ir vecā tipa( kā padomju laikos) melnbalts ekrāns. Un nav pat CD lasītājs. Vinila albumus gan tā neko nolasīja.

L LTC 22.05.2009

ko tad tu gribeji par 199, - ...super jaudiigu datortu vai.? pff

un melbalts ekraans jau nu to4 nav

I iezemietis 28.07.2011

kur tev prāts pirkt datoru lattelecom?
pačeko taču interneta veikalus, kaut vai to pašu salidzini.lv, 1a var trāpīt uz dikti labām akcijām.
par tiem dzelžiem ko piedāvā Lattelecoms tiek vairāk kā pamatīgi pārmaksāts!!!