Lattelecom-Majas VDSL

Viņu solītais ātrums - līdz 5Mb sekundē ir simtprocentīgi meli!!! Pieslēdzu, divas nedēļas pamocijos, un pietika. Izsaucu viņu speciālistu - šis atnāca, konstatēja, ka reālais lejupielādes ātrums ir vismaz 40 līdz 50 reižu mazāks par solīto un rokas vien noplātīja. Arī telefoniski, paskaidrojumu vietā neko citu kā tikai tukšu muldēšanu nesaņēmu. Pie tam līgumu viņi piespiedu kārtā slēdz tikai uz 18 mēnešiem, ja vēlaties no tā murga ātrāk tikt vaļā, jāmaksā līgumsods!

A A 13.01.2007

nejau 5megabaiti sekundee bet gan 5megabiti sekundee un tie 5mbiti sekundee jaaaadala ar 8 ir neta atrums

N Netalietotājs 14.01.2007

Pilnīgi piekrītu!Man ir priekšlikums, davai visi kas neapmierināti ar Lattelekom neta ātrumu, sniedzam sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības birojā. Lai viņus paņem pie dziesmas! Ātrums nav liels tāpēc,ka viņi sagrābās pieslēgumus, bet tīkls nevelk, jo katrai lietai ir savi resursi, tāpat te. Bet abonēšanas maksu ņem pilnā apmērā.

V VVVVVVVVVV 14.01.2007

Man gan ir tie 5mbiti/s un nesūdzos, protams uploads varēja būt lielāks par 60 Kb/s, bet tas tā.. P.S dzīvoju Siguldā..

K Kostja_Toldin 21.01.2007

Pakalpojums neatbilst solijumam??? Drosh celsh uz pateretaaju aizsardziibas biroju... un liigums TIKS LAUZSTS aarpus temina.

W WERE 05.02.2007

lattelekom MAN TADS PATS ATRUMS- RAKSTISU SUDZIBU VALSTS PATERETAJU AIZSARDZIBAS BIROJAM, VALDEMARA IELA 33, RIGA! DARIET TO PASU, LAI SUTA EKSPERTUS UN DRAZ LATTELEKOMU ARA!!!

D Dainis 03.05.2008

Gribēt pārdomas par vārda līdz nozīmi. tas nozīme, ka var būt arī mazāk un Lattelekom par to nevar norauties pēc līguma noteikumiem.

Pagaidām apmierina, interneta TV gan ir jocīgs pasākums ... nevar atvērt jo kodēts ar licenci, kuru otrreiz uzlikt neizdevās.

Par līguma slēgšana nav obligāti 18 mēneši.. Bija stulbāks līgums, ka par katru neizmantoto mēnesi 5 LVL sods .. tā līdz mana mūža beigām

R Rolfs 16.07.2008

Man ir mājās 2trais komplekts un viss notiekās, ir parasti ap 4.8mbit sek... vēlku no torentiem reizēm ar 800kilob sek.!! Ja nemāk nokonfigurēt paši kā nākas, tad nekas labs nesanāks!!
Bet ja viana tiešām latelekomam, tad droši staigājat uz patērētāju aizsardzības biroju!

U Uga 16.07.2008

Hmm, man gan ir solīto 5 Mbit vietā visi 10 Mbit. Man ir MK3. Droši vien tas atkarīgs no vietas un noslodzes attiecīgajā rajonā.

A artjoms 17.07.2008

Tev nav nekādisolītie 5mbit, bewt 3šais mājas komplektsir līdz 10mbit sek, tākā visskārtībā, m na arī ir otrais mājaskomplekts ar bezmaksas sarunām un ir parasti 4, 5mbit sek! viss rullē

I Irok 04.11.2008

Ventspili arii ar lattelecom viss ok, ap 1mb velk... MK3.
Par Rigu runajout varu ieteikt Bagem, manuprat viens no labakajiem... Plavniekos atrums ap 7mb sek par 20ls/men...

S Serjoga 08.04.2009

U nas 2 mb/s dolzhno bitj. a na samom dele 200-300 k/s. I u znakomih iz Daugavpilsa u vseh tak. Kogda im zvonish oni govorjat zahodite na speedtest.net. A tipa v programmah torrent i t.d. Oni skorostj ne garantirujut. Na vopros a chto zhe oni garantirujut michat chto-to. Koroche razvod konkretnij. I zvonitj im bespolezno.

P Peķka 08.12.2009

Lattelekom ne uz pusi nav labāks kā jebkurš cits provaideris. Piemēram Dobelē SIA "ILVA Ltd." piedāvā itkā līdz 3Mbit, bet reāli ir visi 40Mbit un vairāk, turklāt uploads arī ir visi 20Mbit. Tikai vajag ņemt vērā to, ka ja jums ir integrēta tīkla karte, tad ātrumi vispār būs samērā lēni(ir vērts aizdomāties...)

J Juris 08.12.2009

"Pie tam līgumu viņi piespiedu kārtā slēdz tikai uz 18 mēnešiem"..tev pistoli kaads pie deniniem tureja, kamer to ligumu neparakstiji?

B Baņkieris 08.12.2009

Nezinu, kas jums nepatīk Lattelekom internetā!
Tiko izmērīju ātrumu, bildē var redzēt! Normāli!
***********************************************************************************************************
Starp citu, lasiet uzmanīgāk līgumu! Tur ir termiņš 18 mēneši, bet līgumā izņemot termiņu ir vēl vesels lērums ar punktiem un atsevišķi no viņiem saucās Klienta tiesības, pakalpojuma sniedzēja pienākumi. Ar to gribu teikt, ka jebkurā līgumā var atrast punktu, kurš ļaus jums laust līgumu pirms termiņa, ja līguma punkti netiek ievēroti! Tā lūk!