www.sudzibas.lv Tet Mājas DSL

Lattelecom - Mājas DSL

Cer uz mulķiem! Pieteicu ierīkošanu novembrī, pagāja laicinš un atbildēja ka nevarot man šādu pakalpojumusniegt. Tā kādas trīs reizes vēl pēc tam sniedzu sūdzības par viņu "caklumu" un ta beidzot vilkšot - nu tikai 700 ls par 30 metriem manis paša vilkta vada, pasūtīju viņus galīgi - teicu ka neko tādu nemaksāšu, bet lai slēdz bez visa projekta - pabļāvu uz šefu un slēgšot arī, vēlāk ieroku savu vadu līdz viņu kabeļa caurulei, zvanu lai brauc vienot klāt - ņā gaidi ar maisu - 2 nedēļas nogaidīju - atbrauc - bet vads nēesot tāds kā šie lobē, ir kā kākas 4pāru vītais želejkabelis bet no citas firmas, roc ārā pērc citu, roc pa jaunam. Izbļāvos akal uz šefu, nakamajā dienā man atveda 100m rulli ar to kabeli par brīvu nolika un aizbrauca. Ieraku un 70m palika vēl pašam pāri. Zvanu lai brauc slēgt klāt un zināju ka būs jāmaksā par "kabeļa ievilkšanu kanalizēšanas caurulē" 30 ls. Nu tā jau normāla summanu maksāšu arī. Atbrauc montieri - jāmaksā ķipa 70 ls - es sāku prasīt kas par h**** un teicu ka zvanīsu sefam - un pēc šiem vārdiem man arī visu par brīvu ievilka. Nu i ziniet - prasa maksāt, sakiet "nemaksāšu", zvanīšu šefam un ietaupīsiet par to prieku kādūs 850ls