www.sudzibas.lv Tet Lattelekom sniedz nepatiesas ziņas

Lattelecom - Lattelekom sniedz nepatiesas ziņas

http://interneta-pakalpojumi.lv - publicē nepatiesas ziņas par interneta provaideriem izceļot Lattelecom kā labāko(kaut arī tā nemaz nav!)

K

P Peķka 08.12.2009

Un ātruma mērījumi tu arī galīgi nemaz tuvi nav manam reālajam ātrumam. Lattelecom ar Andri Šķēli priekšgalā krāpjas!!!

J Johns 02.01.2010

Pilniigi piekriitu ka Lattelecom reklaama ir jauka, bet pakalpojums nekam nededr (vismaz ar mani taa ir )
maxaaju par 10Mb, bet reaali nesanemu pat garanteeto minimumu. reaali 1.2Mb un uplouds 100kb, bet ja tajaa laikaa gribu lietot iTV tad kriitas par 50%

S Sandro 02.01.2010

Nu ja tev aatrums ir 10 megabiti, tad taa arii jaabuut~1.2megabaiti. Skolaa informaatiku maaciijies?-1 kilobaits=8 biti

S Sandro 02.01.2010

Sorry-sajaucu:) 1 bits=8 baiti:)

S Sandro 02.01.2010

Labi-uzskatiisim, kad neesmu veel atgaajis no Jaunaa gada:) 1 baits=8 biti:) Nju tagad gan pareizi beidzot:)

V verba 22.01.2010

Jus sudzaties Par Lattelecom!Bet tad jus nezinat tiesam slikto provaideri.Tads ir Madona, saucas BVB, apkalposana sausmiga, meistarus var gaidit nedelu, internets pazud uz dienam, vini tapat nem naudu.Isak SAUSMAS!