www.sudzibas.lv Tet Lattelecom virszemes TV

Lattelecom - Lattelecom virszemes TV

Neesmu apmierināts ar Lattelecom virszemes TV attēla kvalitāti. Dekoderi pirku par 39 Ls + piemaksa par uzstādīšanu, piegādi un karti. Attēls ne tuvu nav vēlamajam, bieži tas sadalās kubikos, vai attēls "iestrēgst". Par maksāto naudu vēlos saņemt solīto kvalitatīvo attēlu!

E

N na 08.01.2010

man rāda perfekti.

E Emilija 09.01.2010

man līdz "perfekti" vēl tālu! Tagad aptuveni nedēļu skatos virszemes tv, bet kvalitātes ziņā atpaliek no tās pašas analogās tv.

H Hugo Djego 10.01.2010

Tikko pieštepseleju kaiminienei to dekoderi pie TV, rāda labi, nekadu sūdzību. Te kaut kur bija rakstīts, ka par šādu pakalpojumu meistari 45 ls prasot, bet es teicu, ka man neko nevajag. Neesmu nekāds ubags.

D Dīlers 10.01.2010

Nu runājot, ka par "kubikiem" atbildīgs tas Lattelekom superdekoders. Man pašam Tv karte kompjūterā - 100km no Rīgas ar ļoti labu antenu brīvie kanāli labi rāda, bez problēmām.

E Emilija 10.01.2010

Kubiki jau liekās kā pierasta lieta, laikam visiem, kam Lattelecom, tas liekas normāli..tāpat kā izvēlnes uzkāršanās. Tie dekoderi ir viens liels brāķis, palietoju nedēļu, bet gribu mainīt!

J janchix 10.01.2010

Autor, smadzene iestrēgusi, un daudziem citiem arī. Mums mājās TV strādā uz vecas sarūsējušas PSRS laika antēnas, ar kuru visi analogie, kanali, bija ar sniedziņu, bet VTV vispār bez traucējumiem, protams dažreiz ieķeras (~1% no visa laika), bet tā nepiekrītu.

H Hugo Djego 10.01.2010

Man vienīgā pretenzija, ka aizgajuši uz mpeg4 standartu.Es nopirku Philips tv 2008 gada oktobrī, kam iekšā ir mpeg2 standarts.Un se tev!To nu nevareja paredzēt!Tagad tikpat kāda paļurka jāpērk klat, kas maksā ne letāk ka tas telecom dekoders :(

A Andris 11.01.2010

Mani gan šī jaunā televīzija apraide apmierina. Dzīvoju 45km no torņa Viļānu novadā un analogais signāls bija ļoti vājš. Par TV3 pat sapņot nevarēja. Toties digitālais rāda labi. Dažreiz jau kubiki parādās un kadrs ar nostopējas, bet tas noteik reti. Tā, tomēr, pašlaik ir tikai testa apraide. Ekonomisko paketi gan ceru, ka papildinās ar kādu sakarīgu kanālu.

T Tontons 11.01.2010

Tur jau tā "fiška", ka Lattelekom izvēlējās mpeg4 kodēšanu, ko Eiropā lieto tikai HD maksas kanāliem. Līdz ar to alternatīvu (lētāku) dekoderu nav pēc definīcijas, bet televizoros mpeg4 ir tikai pašos dārgākajos un jaunākajos modeļos.

Tēvs nepaklausīja, nopirka Lattelekom kasti, pagājušas tikai divas nedēļas un kaste "atmeta" pekas. Čeku jau izmetis, a Lattelekom saka - bez čeka garantija nav spēkā (itkā jau nu kaut kur citur tos varēja nopirkt kā tikai Lattelekom veikalā).

H Hugo Djego 11.01.2010

Šitā arī mans tēvs čekus netaupa.Viņs ik pēc pus gada pērk jaunu sulas spiedi, tagad grib, lai noperku pa 100 latiem, cerībā, ka tā būs izturīgāka :)

K kachis 30.01.2010

Nu jau arī es esmu "izbaudījis" Lattelecom VTV priekus. Dekoderis atsakās strādāt, vienkārši neiet, taču, kad zvanu, lai izteiktu vēlmi mainīt dekoderi, vispirms jāgaida pusstundu, kamēr mani savieno ar Lattelecom. Operatore galīgi nekompetenta, nekādi nevarēju ieskaidrot, ka dekoderis vienkārši neiet. Lika atslēgt no elektrības un tad mēģināt, bet tas neko nelīdzēja. Beigās bez maz ar draudiem pielauzu samainīt dekoderi. Viņi jau negrib ņemt atpakaļ tādas grabažas, priecājas, ka sanāk notirgot tādu lētu preci par dārgām naudām. Blēži!

M mazais 01.02.2010

Daudzi seit sudzas par to ka daudz jamaksa par piegadi, uzstadisanu, bet par to visu var ari nemaksat- panjem veikala noperc, iespraud divus vadus un skaties, neka sarezgita tur nav vienkarsi cilveki pieradusi par velti sanjemt lux pakalpojumus! Ja attels raustas, tad vajag parbaudit signala kvalitati un vispar vai jusu maja atrodas apraides zona nevis kaut kur talu aiz uztveramibas zonas.

K kachis 01.02.2010

Mazais, internetā ir ērtāk pasūtīt, bet par to maksu gan neesmu apmierināts (par piegādi) galu galā- Lattelecom uzņēmās to visLatvijas digitālās tv ieviešanu, un kā tāds valstisks uzņēmums..Signāls jau ir pieejams gandrīz visā Latvijā, tik dziļos, dziļos laikos nav, bet problēmas ar signālu rodas pat Rīgā, piemēram, tiem, kas netālu no Zaķu salas torņa dzīvo- tornis atrodas pārāk tuvu.

M mobus 02.02.2010

Pievienojos šai sūdzībai par VTV!!! Attēls iestrēgst ļoooti bieži. Un vēl - Lattelecom nekad nevar sazvanīt!!! Ir apnicis stundām ilgi zvanīties uz viņu 177!!! Pilnīgi ignorē savus klientus, kauns!!

J Julija 04.02.2010

Sveiki! ak, Jūs, cilvēki :) Laikam visu vēlaties par velti, jā? Bet tā nav diemžēl :)
Un, runājot, par problēmas būtību...attēla kvalitāte ir laba, ja pareizi uzregulē antenu. Ja pats to nemāk izdarīt, tad brauc darbinieks, kurš par attiecīgu samaksu visu izdarīs. Un ja ir veca antena, kura nevar uztvert šo signālu, tad kur ir problēma? :D tāpēc arī Lattelecom piedāvā antenas, kuras tika testētas un peļņa nemaz nav tik liela :)
Un, ja galīgi nemāk neko izdarīt, tad ir jāzvana 177 un tehniskais atbalsts soli pa solim palīdzēs :) tā kā nemaz nav tik traki :) vienkārši jāpierod, ka kaut kas dzīvē arī pašiem jāmāk izdarīt :)

J Julija 04.02.2010

a, nu par to piegādi... cilvēki, gandrīz katrā pilsēta ir sadarbības partneri, pie kuriem var iegādāties VTV un noslēgt līgumu :) tā kā tikai jāpieceļās un jaaiziet uz veikalu :)

H Hugo Djego 05.02.2010

Un, kad šos dekoderus izpardos, tad ieviesīs pēc laiciņa vēl jaunaku sistemu, lai pērk nākošos. Es nopirku 2008 gada septembrī jaunu tv, kam iekša mpeg2 standarts, kads pastāv visa eiropā.Bet mums jau jābūt modernakiem, mums vajag mpeg4 ! Un tagad gribi vai nē-atkal viena paļurka paliek klat ar vadiem :(

L lakats 09.02.2010

Pēdējās nedēļas man arī attēls ir pasliktinājies. Antena ir uzstādīta ļoti labi. Vaina visdrīzāk ir dekoderī, kurš karās un nav pietiekami kvalitatīvs. Lattelecom tirgo brāķus.

A Anda 09.02.2010

Vispar jau dārgi sanāk. Vai tad izdevīgāk nav pirkt jaunu televizoru ar dekoderi iekšā?

N nonsensus 10.02.2010

Da vienkārši tas, ko citās valstīs dara gadiem, LAtvijā tiek darīts pāris mēnešos - nomainīt visu pārraides sistēmu, antenas un raidītājus, vēl dekoderus saražot (leiši jau tagad netiek galā ar pieprasījumu). Šajās dienās tieši kaut kādu tur galveno raidītāju maina, tāpēc arī pēdējās nedēļās tur attēls pasliktinājies. Kad pabeigs, un vēl jauno programmatūru iekačās tajos dekoderos, viss rādīs uz urrā.