www.sudzibas.lv Tet Lattelecom virszemes TV

Lattelecom - Lattelecom virszemes TV

Neesmu apmierināts ar Lattelecom virszemes TV attēla kvalitāti. Dekoderi pirku par 39 Ls + piemaksa par uzstādīšanu, piegādi un karti. Attēls ne tuvu nav vēlamajam, bieži tas sadalās kubikos, vai attēls "iestrēgst". Par maksāto naudu vēlos saņemt solīto kvalitatīvo attēlu!

E

M Mārtiņš 30.12.2009

Nu man liekas ka būs tāds joks ar tiem dekoderiem ka visi tagad sapirks! Lattelekom dabūs SUPER PEĻŅU un beigās pateiks ka parastā telvīzija netiks atslēgta!
Es jau negribu aizvainot lattelekom man patīk vispār viņu internets bet ko tik nevar sagaidīt šajos laikos!

T Tontons 30.12.2009

It kā prokuratūrā ir ierosināta lieta... Un gadīties tiešām var visādi...
Katrā ziņā tīri jau kaut kas nav. Lattelekom digtālajā TV darbojas 99% tikai Lattelekom dekoderi (tādu standartu, ko izmanto Lattelekom, ārzemēs nopirkt nevar). Pasūtīti tie ir Ķīnā par 18 USD/gb. Kopā ar piegādi + kaste latviešu valodā & instrukcija = 16, 50 Ls. Tātad "varka" uz dekoderi Lattelekomam ir 39:1, 21-16, 50=15, 73 Ls. Ņemot vērā viņu "biznesa plānu" par 200 000 mājsaimniecībām, iegūstam 3 milj Ls (ai, kāds zīmīgs cipars)...

D daniels 30.12.2009

Lattelecom nopelna vēl vairāk ar šiem dekoderiem. Jo izmaksām nāk klat 6 ls par piegādi, 45 ls par uzstādīšanu, 6ls par viedkarti, 15-20 ls par antenu (ja nepieciešams), tātad vēl vairāk par 3 milj. Ls!! Pats pirktu tādu grabažu netaisos, ir satelīts un pietiek.

R raindrop 30.12.2009

lattelecom ķer cilvēkus uz muļķi. gribēju dāvināt dekoderus uz Ziemassvētkiem vecākiem laukos, bet kaut kā likās, ka kaut kas tur nav tīrs. Labāk tagad nogaidu kādu izdevīgāku digitālās Tv piedāvājumu. Un no piedāvātajiem kanāliem arī neko tādu aizrauujošu neatradu, nav, piemēram, vēsturiskie kanāli, dažādi Discovery, tikai parastais.

J Jānis 01.01.2010

nesen pieslēdzu Virszemes TV ekonomisko paku - esmu ļoti apmierināts http://www.lattelecom.lv/pakalpojumi/test/1f5f6ee2.html

Z zips 02.01.2010

Tajā ekonomiskajā pakā tak nav ko skatīties no kanāliem- 16 kanāli, daļa krievu, nav discovery, no sporta tikai 1 eurosports.

O Ojārs 03.01.2010

16 kanāli?? Tad nu gan. Es ar Viasatu redzu 83 kanālus (nekodētos ieskaitot), un ir daudzi labi- VSB, Nat geo HD, viasat history-pa pirmo.

E Emma 03.01.2010

Tā digitālā virszemes TV ir pēdējais mēsls!!!
Tā arī neesmu vēl ticis pie skaidrības, kas par tās kvalitāti un problēmām vispār nes atbildību.
Man te pat rīgā attēls ir galīgi draņķīgs, sliktos laika apstākļos pat skaņa zūd!!!
To varētu pilnīgi nosaukt, nevis par "ES direktīvas" parsību, bet gan gluži otrādi, par "izgāztuves" prasībām.

D Dg 04.01.2010

Tad latvijā vairs nebūs nedz televīzijas nedz arī kultūras!

T televizors 04.01.2010

Skaties bezmaksas jauno DIGITĀLO TV savā datorā, neizmantojot internetu.
*Virzemes DIGITĀLĀS TV USB modēma uzstādīšana uz jūsu portatīvā datora vai stacionārā mājas datora,
speciālas programmas instalēšana un bezmaksas TV kanālu
(LVT-1, LTV-7, LNT, TV-3, TV-5)
noregu lēšana uz datora.
*Konsultācijas par digitālo TV.
*Uzstādīsim jauno digitālās TV dekoderi arī uz Jūsu vecā televizora
*Noregulēsim/pielāgosim esošo TV antenu
*Tālrunis: 29662955

H Hugo Djego 04.01.2010

Es tieši skatos visu internetā.Kam man vel te visādas kastes jāpērk? jautājums Egonam-cik talu atrodies no Lattelecom raidītāja? Varbūt, ka signals pa vāju? Varbūt vajadzīgs kāds signāla pastiprinātājs pie antenas?

D daniels 04.01.2010

Es esmu dzirdējis, ka problēmas ar signālu var rasties ne tikai tad, ja tas ir par vāju bet arī tad, ja pārklājās signāli no 2 torņiem, vai arī ja tornis atrodās pārāk tuvu. Vienvārdsakot, tāda ķēpīga padarīšana ar virszemes tv.

B bubble 05.01.2010

Es zvanos uz viņu palīdzības telefonu 177, bet tur visu laiku ir aizņemti operatori. Viņi tur dzer vai kārtis spēlē??

D Dass 06.01.2010

To viņu reklamēto "bezmaksas' paku vispār nav nekādas jēgas pirkt, jo no marta tur nebūs ne tv3, ne tv5 tiem, kas dzīvo ne-Rīgā.Ja tv ir tikai LNT, LTV1 & Ltv7, tad pa tv vispār nav ko redzēt, jo visas kaut cik skatāmās filmas/raidījumi iet paŗsvarā pa tv3.

. ... 07.01.2010

Labi, ka es neiegrābos tajā miskastē! Cik dzirdu un redzu, ka ar to "Virszemes digitālo TV" ir tikai vien vienīgas Problēmas, tik cik ir labi ar klasisko televīzīju!
To jau agrāk biju uzzinājis, ka nākotnē īsti vairs nebūs mūsu valstī televīzījas neskaitot tostarp kanālus pa kuriem tiešam nav un nebūs ko redzēt LTV1, LTV7 un LNT

L Lācis 07.01.2010

Kā Lattelecomam nav kauna muļķot tā savus klientus...tad jau sanāk, ka, ja no marta viņi atslēdz TV3, tad daudzi neredzēs hokeja čempionātu. Tad gan lattelecom nolinčos.

K KASPIS 07.01.2010

Sviests ar to digitālo televīzīju!
Attēla kvalitāte tai ir daudz zemāka nekā analogajai apraidei! Vienīgi caur internetu pastāv normāla iespēja to skatīties...
Jautājums atkal paliek aktuāls, kā būs iespējams redzēt hokeja čempjonāta pārraides.
Iespējams, ka kārtējo reizi, tas "lielos" onkuļus nesatrauc, bet tikai rūpes par savu kabatu!

N nonsensus 08.01.2010

Ja Virszemes tv kaut kas raustās vai kubikojas, pie vainas 100% ir antena - vai nu "ragi par īsu" un neuzķer augstās frekvences (maksas kanāli), vai nu nepareizā virzienā pavērsta. Var klaigāt un lamāties par kādām sazvērestībām vien gribas - pamatā tur visam ir un paliek fizika un elementāra viļņu izplatīšanās. Pieraduši esat pie kabeļiem - "iespraud un strādā!" :)

R RobinsHuds 08.01.2010

Man liekās ka vaina nav telekomā bet mājā visticamāk ka tas āksts kam samaksāja lielu naudu nekvalitatīvi uzlika.Man pašam ir tāds verķis.Dzīvoju no rīgas patālu ap100km un iet uz urrā.Kubikus uzsit tikai bi''sku tad kad zvana mobīlais, jo tiek aizsists pastiprinātājs antenai ciet.Ja gribas normālu sistēmu tad nepērciet tos mēslus tipa 65km antena utt.Par 13ls plus pastūzi pa 4ls un antenna uz urrā.Argusā var dabūt tādas antenas.Laikam bija logoperiodiskā cik elementi neatceros.Man tikai liekas interesanti ka tv6 nav iekļauts tajā pakā.Kur tas nez palicis????Un baltijas mūzikas kanāls arī joprojām neiet.

L Lucifers 08.01.2010

Nonsensus! Muļķības- man antena ir noregulēta perfekti, kalnu apkārt nav, līdz tornim 10 km. Bet attēls tāpat ir kubikains un graudains, nekādas kvalitātes. Izskatās, ka Lattelecom kaut ko nolaidis greizi ar dekoderu un enkoderu savienojamību, un tā nebūt nav iedzīvotāju vaina. Bet jāmaksā tāpat ir tikpat, cik par pilnu pakalpojumu. Vai tas ir godīgi?