LV RU

Lattelecom - Krāpšanās

Neejiet pie Lattelecom krāpnieki pārdod bojātu elektrotehniku un internets arī galīgais mēsls nekam neder
šausmīgi lēns kā miskaste un nestabils vel skaitās optiskais bet knapi velk ka uz miršanu.
Ja aiziesi no viņiem tevi iesūdzēs parādu piedziņā un liks maksāt 150 eiro par ...
Un turēs parādnieku reģistrā kamēr nesamaksās. Elektrotehnika ir sliktas kvalitātes un pat brāķi iespējams pārdod lietotus datorus

Ge

Komentāri (6)

alergologs 19.12.2016

Nezinu par bojātu tehniku, bet ar to līguma laušanu tiešām jāuzmanās..
Arī nav pozitīva pieredze ar šo kantori..

To Tong Po 19.12.2016

Kādreiz kāds no sūdzību autoriem, kas savā tekstā par pārdevēju iekļauj vārdus "Elektrotehnika ir sliktas kvalitātes un pat brāķi", varētu paskaidrot, kā viņi iedomājas to pārdošanas procesu. Vai tiešām kādam šķiet,ka viens vai otrs pārdevējs atrod vairumtirgotāju X, kurš strādā ar devīzi - tirgoju pa lēto, bet brāķus?
Visi mūsu mazās Valsts veikali iepērk tehniku no vieniem un tiem pašiem vairumtirgotājiem - "baltiem" vai "pelēkiem", nav svarīgi. Tie visiem ir pamatā vieni un tie paši. Līdz ar to arī tehnikas kvalitāte ir visiem vienāda.
Tālākais jau atkarīgs kā pašam paveicas, jo, tehnika nav parasts alumīnija klucis, tā ir tehnoloģiski sarežģītu mezglu sistēma, kas sastāv no miljoniem elementu, kur kāds, pilnīgi droši, kādā brīdī var iziet no ierindas.
Nu un vēl - pērkot datoru, skatāmies uz cenu! Jo lētāka cena, jo mazāka veiktspēja. Un, protams, izmantoto materiālu kvalitāte arī ir cenas faktoru noteicoša komponente.
Tā ka domājam līdzi, kad tērējam savu smagi pelnīto naudu!

B2 b234 27.12.2016

"Jo lētāka cena" - ouch. Cena nevar būt lēta. Tas nav objekts. Prece var būt lēta. Cena var būt zema.

Ventilators 19.12.2016

Pilnībā piekrītu, Tong Po!

Šo nevar iemācīt lietotājam nekādi. Gadu no gadiem vienu un to pašu saka.

Otra lieta, ko novēroju, ir dators + Windows. Atsauksmes no lietotāja "Lēns, nestrādā kā gribētu, ilgi ielādējas, pilns ar sūdiem, ko man nevajag".

Izskatās, ka lietotājs ir pieradis darboties ar telefonu "Ieslēdz un lieto", kas savukārt neder datoram. Datoru kādam ir "jāapčubina". Atjauninājumus uzlikt vai izslēgt; Liekās programams noņemt, vajadzīgās uzlikt (tas pats ar servisiem). Kad tas ir izdarīts, tad varētu ūjināt. Bet nē, ieslēdz datoru, pievieno internetam, izveido MS profile un gaida, kad viss salādēsies. PRotams, tas nenotiek 5 minūtēs un šad tad pat stundās ne.

Bet kā novēroju, tad lētos datorus reti, kad vairs kāds ņem, kā tas bija pagājušā gadā.

Pati sūdzība vispārīga un nesaprotama. Līdz ar to neko nevar secināt vai tas bija labi vai slikti, ko izdarījis Lattelecom

B2 b234 27.12.2016

Rīgas centrā ir fantastisks Lattelecom optiskais, plus vienīgā firma, kas jau 4 gadus pēc kārtas ir pazeminājusi cenu tiem klientiem kas pie viņiem pieturas. Līdz šim tikai pašas labākās atsauksmes par viņu optiku. Tehniku gan no viņiem nekad neesmu pircis, %% bišķi par lielu virsū.

Ne nesūdzos 14.01.2017

Ja nemaki izveleties savam prasiba atbilstosu produktu ta ir tava vaina nevis uznemuma...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay