www.sudzibas.lv Tet Krāpšana,naudas izpiešana,līguma neievērošana

Lattelecom - Krāpšana,naudas izpiešana,līguma neievērošana

Labdien,vēlos visus brīdināt par Lattelecoma negodīgo attieksmi pret saviem klientiem.
Lattelecom neievēro pašu noslēgtos līgumus un pārtrauc pakalpojumu sniegšanu pat iepriekš nebrīdinot un neskatoties uz samaksāto naudu.
Savukārt ja klients vēlas atteikties no Lattelecom pakalpojumiem,tad jārēķinās ar lieliem izdevumiem,kā arī ar to,ka Lattelecom piespiedu kārtā liks nopirkt viņu nekam nevajadzīgās iekārtas.
Vai Jums tas ir vajadzīgs-izvērtējiet paši.

Z Zahars 07.07.2016

Tieši tā! Un nemanot katru mēnesi liek klāt pie rēķina pa pāris centiem. Kādu laiku atpakaļ parakstīju līgumu par VTV 7.50€ tagad rēķins ir jau uzaudzis līdz 9.05€ mēnesī...

D dzeltenapienenite 07.07.2016

Man ari liek iekartu nopirkt,pateica pat vai nesiet pec tam atpakal vai liekat lombarda:D

L Ligums22016 07.07.2016

Nu Lattelecom pārtrauc līgumu ja nav maksāti rēķini...UN piestāda rēķinu par neatgrieztā iekārām...Jāizlāsa līgums pirms kaut ko pieteikt...Tur ir viss smuki aprakstīts....Man arī bija līdzīga situācija par to ka nenodevu iekārtas...Sazinājos..Pateica lai nododu iekārtas...un veica pārrēķinu...Teica ja vilktu garumā ar iekārtām...tad nodotu Creditreformam un tad jau pārrēķinu neveiktu...Ieteiktu maksāt savlaicīgi rēķinus un ievērot līguma noteikumus..Neviss nemaksā rēkinus un tad žēlojies, ka ar Tevi tā izrīkojas...NEviens bez iemesla un bridinājuma līgumu nelauž ja maksā visu...

L Lindeee 02.08.2016

Nav nekāda Krāpšana,naudas izpiešana,līguma neievērošana, ir visu jāizlasa pirs tu pieslēgses Lattelecomā un tad būs viss čikinieka.
Lattelecom ir ļoti laba kompānija, un maz strādā viss ātri un nelago..

Z Zahars 18.08.2016

Strādā Lattelecom, ja? :D