www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

Lattelecom - Krāpšana

Labdien.

Iegādājos msi datoru, kuram kā dāvana ir loot box, sakarā ar to ka aksesuāri (pele/soma) arī ir nepieciešami loot box bija viens no faktoriem, kas palīdzēja izvēlēties konkrēto preci. Mājaslapas čatā pirms pirkuma noskaidroju, ka manis izvēlētajam modelim, komplektā nāk loot box, un precizēja tā komplektāciju: soma + pele + peles paliktnis.
Pasūtīju pilnīgi jaunu, un tieši manis izvēlētā modeļa nebija vairs, pēdējais ir ekspozīcijā lietots dators kurš atrodas Cēsīs, sazvanoties pirmdien 09,09,2019, man piedāvāja šo datoru un apstiprināja ka lootbox arī būs. Piekritu piedāvājumam, jo tomēr pele + soma arī maksā naudu, tātad lootbox bija iemesls kāpēc es izvēlējos ekspozīcijā lietotu datoru.

Saņemot datoru, konstatēju, ka lootbox ir tikai soma. Sazvanoties ar veikalu 12,09,2019 9: 04, pēc 8 minūšu ilgas precizēšanas man apstiprina, ka lootboxā bija jābūt arī pelei un tās paliktnim.

Pēc dažu stundu precizēšanas saņemu info, ka tomēr tas tā nav. Jābūt tikai somai.
Tagad esmu palicis ar lietotu datoru bez nepieciešamajiem aksesuāriem...

12.09.2019

G

really? 12.09.2019

ahah, ar to arii apsveicu, tas, ka izvelies datoru peles, nevis datora iespeju deelj ari visu pasaka :D

W Wiiwoo 12.09.2019

Skatos, ka Dators tika izvēlēts no ekspozīcijas peles un laikam arī somas dēļ... ko tik nevar izlasīt ja māk/nemāk

O Otis 12.09.2019

TETiņš notirgo savus nelikvīdus un visu pārējo ar šīm te ''soma+pele'' akcijām.

N Noboby 12.09.2019

Tā dēļ Tu tagad pārdzīvo? Neesmu dzirdējis stulbāku iemeslu lai nopirktu jaunu datoru. Peli un somu var noteikti pasūtīt

G gamerix 12.09.2019

Mans pārdzīvojums ir tas ka vińi izmantoja neeksistējošas papildus lietas lai pārdotu ekspozīcijā lietotu preci, atvainojos ja esmu nepareizi aprakstījis situāciju, to datoru es būtu pircis jaunu arī bez lootbox, jo vińš ir łoti labs.

G gamerix 12.09.2019

Protams Jaunu, tādu kas nav stāvējis publiskā telpā visu izmēgināšanai.

really? 12.09.2019

svariigakais noteikti bija tas paliknis,palieka no 90tajiem,ar puspliku skaistuli :D

Pacco_al 13.09.2019

Vienkārši atgriez prece un viss.