www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

Lattelecom - Krāpšana

Saņēmu nekvalitatīvu pakalpojuma maiņas pakalpojumu no lattelecom, paši savu vainu atzina un solīja ka pakalpojuma izmaksas izņesms no rēķina un izsniegšana jaunu rēķinu. Tomēr jauns rēķins nesekoja, kad atgādinājums par to, viņi man nesniedza atbildi līdz rēķina atmaksas termiņa beigām un tā arī jaunu rēķinu neizrakstīja. Tikai sistēmā parādījās it kā samazinātā summa, kurā nav korekta, kad lūdzu izsniegt rēķinu, mani ignorēja un rēķini tā arī neizsniedza. Neskatoties uz to, kā viņu vanas dēļ nezināju, cik jāmaksā, sola aprēķināt soda procentus.
Jau vairākas reizes ar viņiem esmu cīnījušies un tikai piektā e-pasta ieklausās klientā
briesmīga attieksme un nekad nevienam neiesaku izmantot viņu pakalpojumus, pati arī atteikšos

Z zaldis 10.09.2018

Radiniece atteicās no Lattelekoma pakalpojumiem augusta vidū, ziņojot jau 13.aud. ka atsakās, jo brauc prom. Neviens uz šādu info NEREĀĢĒJA! Tad bija pašai jānes ierīci uz Lattel.centru, un tur darbinieks brīnījās, ka nebija atbildes/ braukšana pakaļ ierīcei ! Vairāk ŠO KOMU NEIZMANTOSIM. jA NO VIŅA VAJAG TIKT VAĻĀ, JUMS VIŅI NELĪDZĒS TIK ĀTRI, KA ARĪ BIJA JĀSAMAKSĀ PAR VISU PILNU MĒNESI, NAUDU NO 13.AUG. KOMS NEATGRIEZA ! ĻOTI ignorējošā attieksme pret cilvēkiem !