LV RU

Lattelecom - Krāpšana

Helio tv ir pilnīgs brāķis. Acīmredzot veidojuši cilvēki, kuri paši neskatās tv un nelieto tv pulti. Normāli vajadzētu būt, ka lietošana paliek ērtāka un vienkāršāka. Bet šeit ir pilnīgi nesaprotami. Man pat ar normālu redzi jāiet tuvāk tv, lai salasītu izvēlnes sīko druku. Izskatās, ka ļautiņi gribēja izgudrot jaunu riteni, bet sanāca ķerra. Pie tam pilna ar sū... Laikam jau būs jāmeklē kāda cita tv,

Va

Komentāri (5)

Li Livva 07.09.2018

Gribu mudināt visus atteikties no Lattelecom, nevis samierināties ar Lattelecom rīcību.
Tā ir krāpniecība, esošā pakalpojuma vietā piedāvāt brāķi.
Burti ir pilnīgi nesalasāmi, kā padomju laikos jāceļas no divāna un jāiet pie tv, lai pārslēgtu kanālus, bet pat tad to varēja izdarīt ātrāk kā tagad. Un vēl pilnīgi nesazvanāmais tehniskās palīdzības numurs.

Ev Evanans 09.09.2018

ar nepacietību gaidu kad Lattelecom komentēs šo situāciju . lielākā daļa cilvēku cepās un vārās par jauno sistēmu ,tātad ir kas neparizi izdarīts .

Er Ervins 09.09.2018

Nu bac ko esat izdarijuši ar tv ?!

Sa Sanita S 11.09.2018

Tieši tā. Un ko darīt cilvēkiem ar brillēm. Tieši tāpat, ar visām brilēm, jālien pie ekrāna lai tos kanālus saskatītu. Ja grib uztaisīt vairākus kanālu sarakstus, tad tie pēc tam jāparslēdz velns zin kur. Kā man patika ka varēja nospiest bultiņu pa kreisi un redzēt ļoti labi pārskatāmus sarakstus. Arī apsveru domu atteikties.

Ka Kaspars 14.09.2018

Pilniba piekritu helio pilnigs brakis neko nevar vairs saprast pilnigs me...! Jamekle cits tv poedavatajs!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay