www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

Lattelecom - Krāpšana

Dara visu, lai no esošā klienta, kas atsakās no pakalpojuma piedzītu maksimāli lielāku summu. Viņu vainas dēļ nav iespējams atslēgt pakalpojumu mēneša 2 dienā, kad tiek nodotas elektroierīces. Rēķins vienalga būs par visu mēnesi. Pilnīgas muļķības, krāpnieku kantoris kuram nav nekādas cieņas pret saviem klientiem.

Papildināts Edgars Tomaševičs 29.09.2018

Pēc līguma pakalpojumus atslēdz 2. Datumā rēķins pienāca par visu mēnesi. Iekārtas arī tika nodotas laicīgi. Tā kā personīgi es nevienam neieteikšu lattelecom.

really? 24.08.2018

Pats ligumu pie parakstisanas izlasiji vispar? Tur noteikti ir minets kad un kaa atsledz un cik ilgi jamaksa, nejau paris eiro deel vini tagad Tevi kraaps,nabadzinu!

Dr DooM 24.08.2018

Šeit viss ir diezgan vienkārši , kā ''really'' teica izlasi līguma noteikumus . Kad es gāju no lattelecom prom tad man lepnā balsī atbildēja , ka viņiem vajagot 5 dienas lai pārtrauktu ligumu un atslēgtu pakaplojumu pilnībā . Haa es to zināju un sāku šo procesu ja nemaldos 24 mēneša datumā un ap 30 biju brīvs no viņiem .

E Edgars Tomaševičs 29.09.2018

Paziņoju par atslēgšanu, desmit dienu termiņš beidzās mēneša 3 vai 2 datumā bet viņi izsūta rēķinu par pilnu mēnesi, neskatoties uz to ka visas iekārtas tika nodotas jau iekriekšējajā mēnesī. Nu ja jūs uzuskatāt ka tas ir normāli, lai tā būtu, bet ar savu attieksmi pa telefonu un ar tādu attieksmi pret klientiem, es neieteikšu nevienam viņu pakalpojumus. Jo kā mēs visi zinām tagad mobīlais internets strauji attīstās, un lielākajai daļai spēj pilnībā nodrošināt vajadzīgos pakalpojumus.

S Santare 08.10.2018

Nu jau viñiem vajag 10 dienas!
Bet lai atslégtu INTERNETU...10darba dienas!
Un te lûk viss ir kàrtîgi izdomàts!10 dienas un 10 darbadienas...ir atšķirîba!?
Bet es TV un internetu lietoju arî brîvdienás!?
19.datumà nodevu rûteri un sapriecájos,kā esmu iekļàvusies tajá ménesî!HA!UN te lûk DARBADIENAS pékšñi réķina!Protams,ka beigu DATUMU LAIKA RAKSTÎT 3.oktobri!
Nu mums jámaksá arî par oktobri pilna maksa(lai gan rûteri nodevu septembrî!)+vél 4.03€par nákamiem 8.ménešiem 8×4.03...lai gan internetu no viñiem es neñemu vairs!
TAS TAK IR VESELS ŠAUSMU STÀSTS!
Ejiet LATTELECOM ar lielu lîkumu un NEKO NEPARAKSTIET!

S Santare 08.10.2018

Tieši tas pats noticis pašlaik ar mums!
"Slavinàšu "viñus cik vien varéšu!
NESLÉDZIET LÎGUMUS AR LATTELECOM!
Déļ dažu €...