www.sudzibas.lv Tet krāpšana

Lattelecom - krāpšana

Labdien. Vēlos Jūs brīdināt par Lattelecom neadekvātām rīcībām.Es, pieslēdzu mājas komplektu kad vēl bija akcija. man teica, ka pirmos trīs mēnešus būšot jāmaksā Ls 11.89, bet še tev nu bija kad saņēmu pirmo rēķinu tas bija Ls 17.40 . Man paskaidroja, ka tur nāk klāt abonenta maksa, kurai īstenībā bija jābūt iekļautai taja pa Ls 11.89. Nākošai rēķins arī bija lielāks. Tākā visus trīs mēnešus es maksāju vairāk, jo vienmēr par kautko bija jāpiemaksā. Lūdu neuzķeraties uz Lattelecom viltībām.

I

M Martins...... 08.02.2010

kaadas viltiibas tu aita? ja slēdz līgumu un neko neprasi, tad tev bez iemesla neviens neko lieku neteiks!
un ar lattelecom viss ir pareizi, nav jāmaksā 11.89Ls, līgumu mācies lasīt. taa ir kaa teikt pakalpojuma maksa+tev veel jaamaksaa aboneeshanas maksa!

A anti 06.02.2011

auns esi tu pats, Mārtiņ - puspatiesību stāstīšanas arī ir apzināta klientu krāpšana - kāpēc tad uzreiz nesaka, ka klāt vēl abonēšanas maksa?

K kumuks 04.06.2013

Vajag izjautāt visu, pirms ko pieslēdz..par ko būs jāmaksā, kas vēl klāt būs pie pirmā rēķina u.t.t.

Nandia 04.06.2013

Pag, pag... maksu klāt viņi neliek, tie nu gan meli. Šeit jāskatās vai nav kaut kādas tematiskās pakas un cik ir dekoderi. Par katru dekoderi gandrīz kādi 3 ls, tā piemēram ir mums. Mums 2 dekoderi, tāpēc nekad nav bijusi stabila summa kā akcija ko ņēmām. Vienkāršāk būtu, ja pazvanītu viņiem uz info līniju un pasaki, ka tev ir sūdzība saistībā ar rēķiniem un, lai speciālisti pārbauda visu un sazinās ar tevi utt.
Pēc tam paņem visux rēķinus priekšā un līgumu, uzmanīgi izlasi kas ir līgumā un ko papildus esat pieslēdzis utt. Sagaidiet info no speciālista un kopā izrunājat kas un kā.