www.sudzibas.lv Tet Krāpnieki

Lattelecom - Krāpnieki

Nozaudēju bankas karti, nobloķēja kontu un te pienāca Lattelekom rēķins. Uzrakstīju iesniegumu lai nepiemēro soda sankcijas sakarā ar situāciju. Tik ko radās iespēja rēķinu apmaksāju. Saņemu kārtējo rēķinu ar visām soda sankcijām, bet kad paņēmu kalkulātoru un pārrēķināju biju pārsteigta vēl vairāk, arī šeit pamanījās apkrāpt protams sev par labu. Diemžēl līgums noslēgts uz 2 gadiem un laužot viņu tagad jāmaksā sods. ļoti neapmierināta ar pakalpojuma kvalitāti. Lai sazvanītu informatīvo tālruni ļoti ilgi jāklausa automātiskais atbildētājs 3 valodās un par to vēl pašiem jāmaksā. Nevienam neiesaku izmantot šās kompānijas pakalpojumus. Diemžēl lauku rajonos nav īpašas izvēles.