www.sudzibas.lv Tet Klientu mānīšana

Lattelecom - Klientu mānīšana

Tā dara Lattelecom! Esiet piesardzīgi!
2.08.2016. noslēdzām līgumu ar Lattelecom par Senioru komplekta ierīkošanu. Pagaidām nav pretenziju par pakalpojumu kvalitāti. Taču 2.10. 2016 tiek atsūtīts jauns līgums, kurā izdarītas šādas izmaiņas: līgums uz nenoteiktu laiku ( iepriekšējais uz 24 mēnešiem), pakalpojumu maksa tiks iekasēta par kalendāro mēnesi arī tādā gadījumā, ja līgums tiks pārtraukts ātrāk. Atbildes ir ciniskuma kalngals:

Ar prieku informējam, ka Lattelecom saviem klientiem katru mēnesi piedāvā īpaši izdevīgus piedāvājumus no veikala un saviem sadarbības partneriem. Aicinām ar plašo piedāvājumu klāstu iepazīties mans.lattelecom.lv !
Jūsu Lattelecom
Ne vārda par to, kāpēc tiek lauzts iepriekšējais līgums, arī prasība sniegt rakstisku atbildi sākumā netiek sūtīta, jo "darbiniece nezinot, ko rakstīt", taču piedraud, ka, ja neapstiprinās jauno līgumu, pakalpojumi netiks sniegti.
Tā kā mūsu dzīvesvietā nav iespējams izvēlēties citu pakalpojumu sniedzēju, mums izvēles nav. Taču aicinu visus Latvijas iedzīvotājus, kas vēl domā, nepievienoties Lattelecom apkrāptajiem klientiem. Vai par monopolstāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu nebūtu jāinteresējas Konkurences padomei?

D

C CastorTroy 12.10.2016

Varbūt Jūs kaut-ko sajaucāt vai nepareizi sapratāt?

1) Līgums uz nenoteiktu laiku ir izdevīgāks, jo nesaista Jūs uz noteiktu laiku.
2) Kā var pārtraukt "ātrāk" līgumu uz nenoteiktu laiku?

D džulene 12.10.2016

Nu, lūk,Jums arī šķiet neiespējami, bet patiešām pirmais līgums, ko noslēdzām 29.08:Speciālais senioru piedāvājums "TV un Starta internets" ar terminēto vienošanos uz 24 mēnešiem (VTP); nākamais, 2.10.:. Lîgums stâjas spçkâ tâ elektroniskas apstiprināšanas / parakstīšaanas dienâ un ir noslēgts uz nenoteiktu laiku; jauns punkts: Norēkíinu periods ir viens kalendārais mēnesis. Jebkurš maksājums jâveic par pilnu kalendâro mçnesi (no mçn pirmâ lîdz pçdçjam datumam). Pārrrēķíins par
nepilnu mēnesi lietotu pakalpojumu netiek veikts.( šis ir jauns punkts).
Bet pēc netalaidīgu jautājumu uzstādīšanas vairs nedraud atslēgt pakalpojumu un atrakstīja, ka jautājums tiks izskatīts 10 dienu laikā. Varbūt kāds beidzot izlasīja abus dokumentus un saprata par juridiskiem pārkāpumiem.