www.sudzibas.lv Tet Klientu apkalpošana

Lattelecom - Klientu apkalpošana

Ļoti nelaipna apkalpošana no pārdevēju puses.Man priekšā stāvošo tantuku nolika tā pa īsto un vēl naudīņu nokāsa.Puišiem jāiet kursos mācīties.:((

B

D dillemille 04.03.2010

Man arī bija nepatīkama situācija Alfas Lattelekomā. Gribēju noskaidrot par interaktīvo televīziju un salīdzināt, ko izvēlēties. Pārdevējs sēdēja atgāzies atpakaļ krēslā, rokas kabatās sabāztas. Bija tāda sajūta, ka viņam šķiet, ka uzdodu stulbus jautājumus un viņu traucēju.Tā arī neko nenoskaidroju, pagriezos un aizgāju. Skumji :(

S Shumins 04.03.2010

Atbilde vienkārša - Rīga.
Sēž bodītēs jaunieši vai pensionāri kam pilnīgi vienalga, kas notiek apkārt - alga maza, kā maksā, tā strādā. Šodien Lattelecom, rītdien desu veikalā. Pašam jābūt aktīvākam, vaiga mazliet pacelt balsi un pateikt ko indīgu. To nevaiga darīt tikai sīkos veikalos - izmetīs laukā. Bet lielās veikalu ķēdēs ir okey. Kamēr nesāksi pats būt aktīvāks - tevi visi ignorēs.

Kaut vai Rapas grāmatnīca. Sēž viena oma, pārdevēja un lasa grāmatu. Draudzene jautā par kaut kādu tur jauno grāmatu. Nekādas reakcijas. Ej skaties un meklē, viss stāv plauktos. Kad to redzēju, piegāju klāt un skaļāk pateicu, vai viņa tikai te grāmatas nāk lasīt un nezina nekā par to ko pārdod. Uzreiz smaidiņš sejā - kuru grāmatu meklējāt. Pieveda pie plaukta un iedeva. Rīgā tikai no sākuma iespert un tad runāt. Citādi tevi visi ignorē.

B Belinda 04.03.2010

Tantuki mēdz novest starpcitu .

J jojo 11.03.2010

edtwetwtwewetewewe