www.sudzibas.lv Tet Klient nav nekas

Lattelecom - Klient nav nekas

Absolūti neelastīgs, uz klientu neorientēts uzņēmums. Apmēram 2 gadus atpakaļ, vaicāju Lattelecom darbiniekiem, vai ir kaut kad, tuvākajā laikā plānots ierīkot līniju Sēbruciemā, Lauku ielā (uzreiz aiz Piņķiem). Man atbildēja, ka tuvāko 5 gadu laikā, nekādas līniju izbūves nav paredzētas. Tomēr pirms pāris nedēļām ievēroju, ka līnija, t.i. Lattelecom kabelis tomēr tiek guldīts. Jauki, tikai ar vienu bet... Nezināmu iemeslu dēļ, kabelis nestiepjas visas ielas garumā. Beidzas trīs mājas pirms ielas beigām. Nu vareni! Kad sazinājos ar Lattelecom, man laipni paskaidroja, ka gar pārējām mājām kabelis nebūs, jo to neesot tehniski iespējam ierīkot! Nav tehniski iespējams izrakt tranšeju vēl apm. 30-40 m tālāk?
No tā var secināt tikai to, šajā uzņēmumā kā darbības moto ir izraudzīts latviešu sakāmvārds "Ar muti Rīgā, ar darbiem aizkrāsnē", un šis nebūt nav uzņēmums, kuram katrs klients būtu svarīgs.

T

iDmore 29.04.2017

Uzņēmums, kas orientēts uz peļņu.. Diemžēl, lojāliem klientiem cenas ir augstākas, nekā jauniem, tas vien pierāda diezgan daudz ko..

K Kauns 30.04.2017

Tāpēc ir konkurenti,pie kuriem var pāriet. :)

A AGr 30.04.2017

Vismaz ar Lattelecom kvalitāti vienmēr esmu bijis apmierināts, atšķirībā no citiem pakalpojuma sniedzējiem. Iesaku nevienam Lattlelecom vietā nekad neizvēlēties Balticom. Tik sliktas kvalitātes internetu un apkalpošanu iepriekš nebiju pieredzējis.

A AGr 30.04.2017

Es domāju, ka sava komentāra turpinājumā jau atbildēju uz jūsu jautājumu, bet jūs droši vien tik tālu neizlasījāt.

S Stenlijs 02.05.2017

> Nav tehniski iespējams izrakt tranšeju vēl apm. 30-40 m tālāk?

Iespējams kādi īpašumtiesību strīdi?

T Tusis 07.05.2017

Kādi var būt īpašumtiesību strīdi, ja kabelis tiek likts aiz sarkanās līnijas, kjr nevienam īpašniekam nav nekādas teikšanas? Un šajā konkrētajā vietā viss ar īpašumtiesībām ir OK.

Ventilators 02.05.2017

Viens - vai nu viņi paši rok.
Otrs - vai kāda māja/as ir kopā sametušās un maksājušas.

Vienai mājai pievilkt - ~1500eiro. Un ja māja būs ceļa sākumā, tālāk viņi nevilks. No vienas puses labi, bet no otras, ja kaimiņš arī gribēs, vai viņam arī būs ~1500 vai tomēr zemāka maksa, jo pamatā par lielo darbu ir samaksāts. Ja kaimiņam būs lētāk, tad es atkal būšu vainīgs, ka ar kaimiņu nerunāju un nesadalījām summu.

Atkal LAttelecom nebūs vainīgs. Par to, ka viņi neplāno neko, operātoru dezinformācija. Ventspilī netūrisma ielās (paralēli) savelk optiku, bet perpendikulārās ielas, neplāno, jau 8 gadus. Atkal prasa ~1500eiro, kau līdz tuvākam Lattelecom vadam ir 60metri.