www.sudzibas.lv Tet INTERNETS

Lattelecom - INTERNETS

Ja ir iespēja, neņemiet internetu Lattelekom, pēdējais mēsls, internets ļoti bieži neiet, un ja piesaka lattelekomā bojājumu- labi ja pēc mēneša to pieņems! P.S. varētu kāds ieteikt ko labāku internetu Āgenskalnā, bijušās fabrikas "AURORA" rajonā????

A Alvis 21.06.2008

NU laikam... ja...
JO Tam lattlekomama UPLOAD's Vispaar ir suuuds!
bet par netu nezinu.. :/

E Elīnīte 22.06.2008

Nu es, piemēram, lietoju lattelecom internetu jau 5 gadus un mani pilnībā viss apmierina . Ļoti labs serviss un i-netam arī nav ne vainas, ja zvanu un saku, ka nestrādā 6tad maximums pēc 2-3 dienām meistars ir klāt =)

K KTL 22.06.2008

Lattelekom serviss vienkarsi nav.
Pirms 2 gadiem biju DSL interneta lietotajs, jo nebija izveles pieriga, tagad ir izvele un ir daudz labak, ari no vinu fiksetas linijas izdevas tikt vala, saglabajot numuru pie cita operatora, tagad tikpat runajot menesi jamaksa 5 reizes mazak Ls.

A ahinjs 08.10.2008

Nu nezinu, man Lattelekoms ļoti patīk, normālas cenas un ātrums, tagad paņēmu līdz 10Mbit, nu tuvu 9Mbit ir stabili visu laiku, pilnīgi nav par ko sūdzēties...Un ja kādu reizi, kaut kas nav darbojies, piezvanu uz 177, kur operatores jau sarunas laikā palīdz, ja ne tad montieris jau klāt nākamājā vai pēc vienas dienas.. un vispār klientu apkalpošanas līmenis uz visiem 100%.Tā turēt Lattelekomam!

L LLLL 08.10.2008

Lattelecom internetu lietoju jau 4 gadus un nav bijušas nekādas problēmas.

E elii 26.12.2008

Es arī jau gandrīz 2 gadus izmantoju LTC i-netu un nesūdzos-viss ok :) Protams, gadās, ka kkas nestrādā, bet tādas probl. tiek ātri vien novērstas, un es stipri šaubos, vai citu provaideru piedāvātais i-nets nenobrūk.

M Maija 26.12.2008

piezvani 114 - bojājumu pieņems uzreiz

S stop 26.12.2008

ir tādi cilvēki, kam vienkārši dzīvē neiet. neiet ne internets, ne attiecības ar pretējo dzimumu, nestāv arī kā nākas. tur jau neko nepadarīsi, tā vnk ir.

D ds 11.10.2009

HaHa !

Pilnīgi piekrītu.
Kā mans papiņš vienmēr saka: 'Ir problēma, tu viņu risini'. Nu tavā gadijumā varētu ierīkot antenu, bet tev vajag vēl 1 cilvēku, lai tas nemaksātu daudz, savādāk antena = 150 ls, bet ja 2 cilvēki ņem, tad bezmaksas :)

orks

G Google 11.11.2009

Man dators karās visu laiku! Uzbrūk vīrusi. Tas tāpēc, ka Lattelecomam nav firewall internetam! Visam tīklam, es domāju! Datoram pazūd savienojums ar internetu un skaņa skatoties video, visu laiku jāpārrestartē dators! Un man ir antivīruss! Strādā godam! ..man ir bijis cits operators, ir ar ko salīdzināt. Serviss pieklibo, cik zinu pilsētā, laukos esot ok. Bet mani nobeigs tie vīrusi!!! Nets arī lēns Rīgas centrā!!! Jāmaina ip adresi, bet Lattelecom pieprasa faktus un pierādījumus! :D :D smieklīgi. Cik zinu, tādi atgadījumi šim operatoram nav retums! Risinājums - jāpērk Macbook, kura sistēmā vīrusi nespēj ielauzties.. Dārgi jāmaksā par operatora nolaidību!

Z zingmars 11.11.2009

Vakaros nezinkapēc nets vienk sāk raustīties (ik pa brīžiem neiet vairs). btw google - Vīrusi ir tava paša vaina, Firewall tev uz datora jāliek pašam. Par savienojumu es tev piekrītu >.>

J janchix 23.11.2009

Lattelekom internets ir labā līmenī, taču upload pieklibo :D .

Nu vīrusi ir tava, paša vaina. Neviens, NEVIENS, ISP nevar aizsargāt tavu datoru no vīrusiem.
P.S. Tu esi idiots :D. Macbook ir domāts idiotiem, tie, kas gudrāki liek Windows vai Linux.

I Ingus 26.05.2010

Man Ventspilī ir Lattelecom optiskais internets... neko sliktu nevaru pateikt...gan upload gan download aatrums ir ideaals... varbūt tur dažiem vajag savu kompi tā labāk uzstādīt, salabot utt...

R Raimonds Evers 26.07.2010

Man jau vairāk kā gadu piestādīja nepatiesus rēķinus m jo es pats neapmaksāju pakalpojumu un tagad kad uzzināju iesniedzu prasījuma pieteikumu un ko jau 1, 5 mēn neesmu saņēmis atbildi, bet pakalpojumu smerdeles atslēdza un par atslēgtam pakalpojumam piestāda rēķinus kā par esošu. Tādi ši smirdīgie komunisti tur ir.

Z zzz 28.07.2010

Man jau 3 gadus ir Lattelekom internets - apmierina. Ja kādam ir problēmas un viņš rēķinus neapmaksā, vai necenšas noskaidrot, kādi tie ir tad nevajag saukt pakalpoja sniedzējus par smerdeļiem. Iekritu ar LMT internetu, kur pa mēnesi samaksāju gandrīz 120LS./3 gadus atpakaļ/, bet ar Lattelekom problēmas nav bijušas.

L Lattelekom 24.02.2011

Vēlos piedāvāt lielisku pakalpojumu komplektu - platjoslas internets un mājas telefons ar bezmaksas sarunām.
Tas saucas Mājas komplekts.

Spied zemāk pievienoto saiti, lai izlasītu vairāk par dažādajām Mājas komplekta variācijām pēc cenas un interneta ātruma un izvēlies sev piemērotāko:

MAJAS KOMPLEKTS:

Ar cieņu,
www.lattelecom.lv/pakalpojumi/24028810811/8cc4c4f3.html

Y Yana 21.06.2011

es ienīstu šito šturntīgo i-netu. man viņš katru dienu rasustas! tagad piem vsp nav ! es nesaprotu par ko vispār maksāju naudu ! vajadzēja pagraba internetu ņemt...