www.sudzibas.lv Tet Internets

Lattelecom - Internets

Rakstu sakarā ar to, ka jau 3 nedēļās Internets tehnisku iemeslu dēļ pazūd un parādās un ir dienas, kad vispār nav, pieļauju iespēju, ka neesmu vienīgais cietējs. Jautājums par ko mēs maksājam naudu, ja pat nevaram serverus uzturēt ejošā kārtība? Mūždien pārslodzes un citi defekti ar, kurām Jūs nezinu kapēc nevarat tikt galā :( Ceru, ka tuvākajā laikā problēma atrisināsies.

J Juris 17.12.2010

Nezinu gan! Mūsu kompānija arī ir Lattelecom interneta klients - nav ne mazākā iemesla sūdzēties. Pie iepriekšējā provaidera problēmas gan bija regulāras! Varbūt lieta ir optikā? - mums ir optikas pieslēgums!

A AnGos 17.12.2010

Pazvani LTC un piesaki meistaru.
Vismaz man nav tadu problemu... Japievienojas Jurim un jasaka, ka ari optika.

O oskars 18.12.2010

Es arī esmu Lattelecom klients un man ir internets - parastais pagaidām, nevis optika... Tā ka viana kaut kur Tavā galā...