www.sudzibas.lv Tet internets

Lattelecom - internets

Itkā liela kompānija un visi tā slavē. un paķeros uz lielo slavu..optika un tādā garā. šodien atbrauc meistari un pieslēdz man internetu. pazūd un pēc kādas pus stundas ieslēdzu atkal datoru un interneta nav. kā tas ir iespējams???kamēr meistari ir uz vietas internets iet, kā ir prom nekas neiet. meģinu sazvanīt atbalsta centru tur neviens neceļ un jāsēž un telefona vismaz kādas 20 min laik kāds man atbildētu!!!vāks esmu vīlie šajā lielajā kompānijā kuru tā slavē!!!

D

N nehocuha 07.05.2010

man ari tadu internetu piesledza paris dienas stpakal`. viss ir ok, nekas nekur nepazud, atrums tiesam ir liels, nekadu problemu nav. parbaudiet savu datoru..

D dita 07.05.2010

Man arī bija problēmas, kad pieslēdzu optiku - visu laiku karās. Atbrauca meistars, nomainīja to kasti un tagad viss ir bumbās! :)

A Ass 15.10.2010

jazvana uzreiz uz 177, nevis šeit čikstet

K Kristaps 06.01.2011

šitie čīkstētāji vnk tracina!!! aii ai ai, man lēns internets!!
Risini problēmu, pagaidi 22 min un piesaki meistaru!