www.sudzibas.lv Tet "Interneta Līnija"

Lattelecom - "Interneta Līnija"

Vienkārši trūkst vārdu, lai raksturotu tik nekvalitatīvu un dārgu internetu. Stabili iezvanīties ar pirmo reizi var tikai retos gadījumos, lejuplādes ātrums ~5 MB stundā, bet mēneša abonēšanas maksa Ls15 ar laika limitu 150 stundu. Lattelekoms tikai reklamē savus jaunos pakalpojumus, kuri, starp citu, laukos tāpat nav pieejami, bet pilnīgi neliekas ne zinis par jau esošo pieslēgumu uzlabošanu. Tāds internets kā "Interneta Līnija" principā būtu jāsniedz bez maksas, bet, kā redzams, Lattelekomam pietiek bezkaunības plēst ādu par šādu s*du.

J

W www 07.03.2009

Laikam jau tā būs vienmēr, kādam pakalpojums ies bez problēmām, bet kāds būs neapmierināts...man gan viss ok ar Lattelecom sadarbību, esmu apmierināts.

. ........ 07.03.2009

Man arī ir Lattelecom internets nu jau vairāk par gadu un esmu apmierināts. Nedzīvoju Rīgā, bet Ārpus Rīgas ZEMGALES pusē...

O oponents 07.03.2009

Piesaki, Lattelecom mobilo internetu un maksā tādu pasū abon. maksu un lieto internetu ar ātrumu līdz 3, 1Mbit/sec!!! 3 dienas ir izmēģināšanai, ja neapmierina var adot bez jepkādam soda sankcijām!

Vai nav feini?!

I Ivars 21.03.2009

vinu majas lapa
ir programmina, kas varetu palidzet
i-diagnostika_lv.exe
Ja kas vina ir 16MB, uzraksti cik ilga laika vina tev novilkas :)

R Raimonds 17.06.2009

Paložņājot pa šīm sūdzību lapām, par lielāko daļu cilvēku var teikt "jūs ļautiņi esat tik slinki vai arī neinformēti, pieraduši ka jūsu vietā kāds kaut ko darīs, pienesīs. Paši ejiet un risiniet savas ķibeles, vai pieprasiet atlaides par pakalpojumu. Iemācieties paši kaut ko darīt un panāk, nevis čīkstēt.
Paši atklājiet savu ideālo uzņēmumu ar ideālo preci un apkalpošanu.
Tad tikai pārmetiet citiem.
Goda vārds, besī.
Es 3. mēnešus dzīvoju uz ielas kad zaudēju darbu, nebija pat ar ko maksāt par īri un tad nevienu nevainoju.
80% šeit ir čīkstuļi, kuri gaida zelta gabalu nokrītam no debesīm.
Tikai ja uzkritīs uz kājām un paliks par kropli, atkal kāds būs vainīgs ka nepavilka malā, toties zelta klucis būs.

A AndronMc 16.07.2009

Pats izvēlas kaukādu stulbu iezvanpieeju un tad nīd :-D

M milords 02.10.2009

ir jaabuut vikinj teereetam lai muusdienaas izmantotu iezvanpieejas internetu :D grow up noob ! :D

R Raivo 23.05.2010

Nu ko jūs sūdzaties?
Varbūt padomājiet par optisko internetu - http://internetslatvija.wordpress.com/piesaki-internetu-un-virszemes-tv/