www.sudzibas.lv Tet inetatrums mb/sec

Lattelecom - inetatrums mb/sec

Kā tas sanāk?speed test rāda 18.8mb/sec(Lattelecom), bet bilde you tube nāk raustīdamās.
Pie tāda ātruma?Iepriekšējais LMT, ko abonēju vispār bija pēdējais mēsls.Bardaks !!!

R

Z zip 11.05.2011

Varbūt datora vaina?

K Kristaps 20.05.2011

Vaina datorā... +Youtube ir sociālais resurss, ja paralēli vienu video skatās miljoniem lietotāju, tad pie atsevišķas noslodzes būs problēmas.
LTC nav atbildōgs par atsevišķu resursu lēndarbību.

G Gatis 08.06.2011

šaubos ka LTC var pavilkt arzemes !
Jo latelecom ārzemju ātrums ir šausmīgs vienkārši !
Un tad pasaki kāpēc man tagad pie jaunās kompānijas iet youtube jebkurā dienakts laikā bez nekādiem lagiem ?
Es uzspiežu video un varu skatīties kaut HD kvalitātes video jo vis jau ir uzlādējies un iet bez lagiem ! ltc man nekad nav devuši tādu kvalitāti ! + vel ka tad kad man negāja viņu nets es ar viņiem skaidrojos pa telefonu reāli ilgi līdz norunāju mestaru un tas pats ieradās nevis pēts 2-3 dienām bet tā vietā atbrauca nākošās nedēļas vidū !

A ainars 07.11.2011

Lattelecom Austrumeiropā apkalpo youtube! Ja apskatas adresi you tubes rullīšīem tur ir klāt lattelecom adreses. Man ir lattelecom int. 7mb/s. un tālu laukos .Vaina varētu būt datorā, iesaku nekačāt torrentus un skatīties video reizē, iesaku iztīrīt datoru ar cc cleaner programmu. Ja ātrums speedtest.net ir tāds kādu piedāvā lattelecom -vaina ir tikai datorā vai interneta pārlūkprogrammai.