www.sudzibas.lv Tet Helio-visstulbākais pēdējo gadu izdomājums!

Lattelecom - Helio-visstulbākais pēdējo gadu izdomājums!

Es vispār nesūdzos,bet nu sirds piilna!Bija tik forša TV ar vienkārši sameklējamu arhīvu un varēja gūt baudu no TV.Tagad - Helio-slima suņa murgs-stunām ilgi spaidi pulti,lai atrastu sev tīkamo raidījumu arhīvā,kad esi atradis-vairs jau negribās pilnīgi un absolūti neko,jo esi nospaidījies pulti līks.Es saprotu,Helio izgudrotājiem bija jāatmaksā ES nauda un tāpēc viņiem bija dziļi vienalga kā jauno TV izmantos un vai tā būs ērta patērētājam.Tagad man ir jāmaksā sava nauda par nelaimi-Helio TV,kura man nesniedz nekādu gandarījumu,tikai un vienīgi neērtības.Tik un tā nekādas jēgas nebūs no šitās sūdzības,jo mūsu "demokrātiskajā" valstī patērētājs nav nekas,no viņa tiek tikai prasīta nauda un nedod dievs laikā nesamaksāsi-pa muguru un sēdi bez TV!Gribu atpakaļ veco,labo Lattelecom TV!Jāiet laikam piketēt pie biroja ēkas,lai gan jēgas nekādas!

H