www.sudzibas.lv Tet Helio televīzijas anti saprotamība

Lattelecom - Helio televīzijas anti saprotamība

Šodien bez klienta piekrišanas Lattelecom televīzija tika pārslēgta uz Helio. To, ka televīzijas skatīšanos var pārvērst par murgu, nevarēju iedomāties visļaunākajos murgos. Lūk, tikai dažas no nepilnībām:
1) Teksts ar tik sīkiem burtiņiem, ka cilvēks pat bez redzes problēmām to izlasīt nespēj. Atliek tikai uz dullo minēt.
2) Lai pārslēgtu kanālus, nepietiek vienu reizi nospiest taustiņu, kas apzīmēts ar bultiņu. Tādam nolūkam paredzēta kanālu izvēlnes saraksts.
3) Vēlamā raidījuma sameklēšana un ierakstīšana - īsts izaicinājums. Vairumam Helio jauno lietotāju garantēta vēlme izmest televizoru pa logu.
4) Rodas iespaids, ka kāds jo īpaši pacenties, lai televīzijas lietošana kļūtu pēc iespējas komplicētāka.

Ja lattelecom turpinās šādā manierē, pieņemu, ka daudzi klienti no tādas televīzijas atteiksies.

P.s.
Ja kāds bija domājis uzdāvināt saviem pensionētajiem vecākiem vai rada gabaliem digitālo lattelecim Helio televīziju, ierosinu atteikties no šāda nolūka, jo pensionārs klasiskais šo ķīniešu ābeci noteikti nespēs atkost.

24.10.2018

O Oskars 24.10.2018

Žēl, ka jau sen ir Helliotv un beidz raudāt. :)

C critical thinker 24.10.2018

droši Tu un visi tavi mazpisāņu ciema abonenti atsakieties!