www.sudzibas.lv Tet Neapmierinošs serviss

Lattelecom HELIO - Neapmierinošs serviss

Bez saskaņošanas klientu tika veikata pāreja uz helio televīziju, kas nenodrošina normālu televīzijas skatīšanās pakalpojumu. Pults kanālu pārslēgšanai nav izmantojama, kompānija sola meklēt risinājumu, bet risinājums nav atrasts jau vairāk kā nedēļu. Netiek arī nodrošināta iespēja no šī nestrādājošā pakalpojuma atteikties, bet vienlaikus tiek pieprasīta samaksa par neapmierinošu pakalpojumu. Ja iespējams, izvairīties no lattetelom un meklējiet citus operatorus!

Janis Zlemešs 23.08.2018

Man gan tas serviss ir ideāls.Skaidraaks un kvalitativāks attēls.Pirmoreiz iesleedzot ātri apjeedzu arii kanālu pārsleegsanu.Nupat pa177 apmācija valodu iestatijumus 5 zinaatniskajā anglju valodas paketē pāriet uz krievu,taapat kā tas bij lidz helio.Serviss ir ideāls.Paldies viņiem par to!

V vilšanās 02.09.2018

Neticu. Attēls vispār nav palicis kvalitatīvāks, bet melnie caurumi garāki.

H haizivs3 13.02.2019

Apsveicu,Jāni,ar fantastisku,tikai Jums saprotamu Helio super TV...izskatās,ka esat viens no Helio radītājiem!