www.sudzibas.lv Tet Helio ITV

Lattelecom - Helio ITV

Naktī uz 21.08.2018. Mums tika tas “gods”, būt pārslēgtiem uz helio itv (jāpiebilst, ka informācija, par to ka tiksim pārslēgti tika atsūtīta sms veidā iepriekšējā dienā, vairāk nekā un nekur) . Izvēle netiek dota! Pārslēdza un viss! Piezvanot uz lattelecom informatīvo tālruni noklausos, ka instrukcija jāmeklē internetā vai e-pastā (atgādinu, ka tur nav ne paziņojuma, ne arī instrukcijas) . Mēģinu atrast internetā, lapa nevērās (laikam jau visi meklē, kā ar šo “izgudrojumu” apieties) . Instrukcija, kas tika atsūtīta uz e-pastu (pēc pieprasījuma) nepalīdz nemaz, video, kas ir atrodams sadaļā “pamācības” nekam neder. Varbūt tam, kurš šo “produktu” ir izstrādājis ir skaidrs, kā rīkoties. Pēc ilgas tālvadības pults bakstīšanas tika atrasts, kā salikt savu sarakstu, kā pārslēgt no viena kanāla uz citu, kā pārslēgt sarakstus, bet tas ir drausmīgi! Tagad lai pārslēgt no viena kanāla uz citu jānospiež vairākas pogas. Uzraksti nav salasāmi (to ir pārāk daudz un burti ir stipri par mazu) . Dažreiz ir pat jā pieiet tuvāk ekrānam, un tikai tad var izlasīt, kas tur ir rakstīts. Jautājums: kāpēc jāsarežģī tās lietas, kuras labi strādā un un apmierina lietotājus. Pārslēgt sarakstus, manuprāt, izskatās tik pat sarežģīti, kā uzbūvēt kosmosa kuģi. Sarakstu pārslēgšanas iepriekšējā versija bija ļoti veiksmīga. Kāpēc netiek piedāvāta izvēle palikt pie vecās versijas, vai paņemt šo “labāko” versiju?

Janis Zlemešs 22.08.2018

Zellta manta tas helio ir!Attels ir simtreiz kvalitativāks.Pirmoreiz apmulsu,pa 177 mani nokonsulteeja un aiziet!Nekāda vaina.Arii kanālus meklēt ērtāk.

J [email protected] 30.08.2018

Ta ka sudu ari par zeltu sauc, tad piekritu.

E Elga Paidere 31.08.2018

Lattelecom ! Paši par sevi rakstāt slavas dziesmas !? Jūsu nekaunībai nav robežu ! Jūsu HELIO ir BRĀĶIS !

н Нина 17.10.2018

Mamma atteksies no HELIO vispar? burti tik mazi vecam cilvekam 95 gadjs atkal jamacas Es principiali atteksos ? ja paliks HELIO Agrak bija labak Ts sledzu ligumu ar citu televiziju Arhivs nav pieejams ? tikai dazi raidijumi/LOTI slikta televizija ES PRET TELE VIZIJAS HELIO/ MAKSAJU 30) EIRO MENESI? rfpec man nav tiesibas skatities to kas ir daudz ertaks

C critical thinker 22.08.2018

nu, nu, es gan kanālus pārslēdzu ar vienu pogu joprojām.
skaidrs, ka ierastais patīk labāk lielākajai daļai. (man ir Word 2003, piemēram :D). bet šī ir tikai televīzija, un nekas tāds jau tur nav mainījies. "varēja atstāt veco" - ja visa sistēma tiek mainīta, tad tiek, un viss.

A Andris Alksnājs 09.11.2018

Nekas nav mainījies? Tavā pultī ir podziņa "PAUZE"?

L Lena77 22.08.2018

Добрый день!
Решила поделиться - тоже были огромные проблемы с Helio ITV и их пультом, много путались, не могли понять где что находится. Нас тоже перевели на него не спросив! Когда звонили в клиентский центр от нас отмахивались - вот вам инструкция и разбирайтесь сами...Семьей решили перейти к другому оператору, выбрали Balticom, пробуем с 17.08. - очень удобно и понятно, мастер приехал, подключил, всё рассказал и показал, никаких проблем с пультом и ИТВ. И по цене выгоднее.
Переходите и не мучайтесь с этими lattelecom - компания зазналась!

C critical thinker 23.08.2018

jūs tiešām šādi sev reklāmu taisāt?

C critical thinker 23.08.2018

man jau no 'rešila poģelitsja' vēmiens parāva.

J [email protected] 29.08.2018

Molodci, mi toze dumajem menjat operator. Lattelecom g... no.

M Māra 30.08.2018

Tā arī skriet no viena operatora pie cita, ja kas nepatīk? :D :D

S Svetlana С. 23.08.2018

Первое впечатление от ХЕЛИО-ужасно!Да,признаю,качество изображения на телевизоре-лучше.,НО я так поняла,что рекламу пропустить(проскочить)как в прошлой версии,нельзя?Ищешь в архиве передачу и смотришь ее с начала,без возможности прокрутить вперед или назад! Или я просто не поняла?ПОМОГИТЕ!Перешла бы к другому оператору,но у нас в Вентспилсе никто больше не предоставляет интерактивное телевидение.Хочу именно интерактивное именно из-за того,чтобы не смотреть рекламу-а тут такой облом

S Svetlana С. 24.08.2018

Ура!Ура! Все получилось-и прокручивать и останавливать!Хелио я с тобой!)))НО переход на новую программу осуществлен ужасно.Инструкции очень плохие,все методом тыка.И на эл.почту никакой инструкции не пришло(обещали) и на официальной странице Латтелекома тоже не было НИКАКИХ инструкции.

Подскажите, ради Бога, как перематывать? Никак не получается. Зла не хватает с этим г…разбираться

S Svetlana С. 29.08.2018

Мне сын подсказал,сама не додумалась((На пульте внизу (2 и 3 ряд снизу )стрелочки.на них нажимайте когда смотрите из архива.2 ряд скачет по 5 минут,в 3 ем ряду с разной скоростью можно мотать(от нажатий)Вобщем тыкала,тыкала,вроде уже привыкаю)))Удачи!

A Andris Alksnājs 09.11.2018

Paldies Svetlana, mums arī beidzot izdevās, jo instrukcija patiešām ir ļoti grūti saprotama.

J Juris Livcans 10.09.2018

Labdien!
Mums arī ne visai patika, ka negaidīti un nepajautājot, vai mūs kaut kas neapmierina esošajā servisā, TV kvalitātē, pēkšņi- BAC, nu tā nav pārāk glīti sevišķi jau pret tiem klientiem, kam pāri 50.

Ar cieņu, Juris.

F Fermaz 11.09.2018

Helio sazvaniit nevienu nevar tikai kaa jauns klients.esoshajiem klientiem jaamaksaa vairaak.izdeviigaat aiziet un atnaakt atpakalj bet veel izdeviigaak paariet uz baltcom

L Līnšokā 09.11.2018

Tāpēc es parasti savus jautājumus risinu kā "jaunais klients" un bezmaksas!

R Rolands 11.09.2018

Neko savā mūžā tik pretīgu,bremzīgu un nekvalitatīvu neesmu redzējis!

Apsveicu jums tas ir izdevies!

J JurisB 16.09.2018

Piekrītu! Kāpēc vajadzēja sap*st to,kas ideāli darbojās?

ē Ēriks 007 06.10.2018

Helio ir 100 reizes sliktāka par iepriekšējo variantu ,.Neesmu dzirdējis nevienu pozitīvu atsauksmi .Gatavais murgs.

н Нина 17.10.2018

PIEKRITU HELIO MESLI VECAM CILVEKAM KURI DZIVO VIENI BUS JAATSAKAS NO TELEVIZIJAS

н Нина 17.10.2018

es maksaju 31 EIRO MENESI UN NEGRIBU TADUS MESLUS KA HELIO/ AR MAZU TELEVIZORA EKRANU BURTI NAU SALASAMI JAIET KLAT PIE EKRANA lATTELEKOMAM JAPRASA SAVIE KLIENTIEM ? BET NE UZBAZT TO KO CILVEKS NEVELAS SANEMT vECI CIVEKI NEAPGUS? UN ARHIVU NEVAR PASKATITIES TIKAI TRI RAIDIJUMUS IEPRIEKS

helio mesli

I ivs 19.10.2018

man šoks no tās Helio TV . esmu izbakstījusies, izlasīt neko nevar, vairākus vakarus ar vīru mokamies. Šodien "Poļe čudes"nevaru ieslēgt, kas stundu atpakaļ gāja... Nervi pagalam! bakstamies , it kā ejam, kas teikts - bet nekas nesanāk. Un tik mazi burti, ka tajā juceklī zirgu var pazaudēt... Zvanu uz 177 - tikai automātiskais atbildētājs pa Helio jomu, kas pasūta skatīties pamācības! Mīlīši, te taču konsultantus vajadzēja salikt uz telefoniem - cilvēki netiek galā - bet jums pie "kājas..". Ko jūs darāt? Ko vispār darīs vecie cilvēki? Mums ir privāt māja mazpilsētā, kur citi kabeļi naffff iespējami...esmu ļoti neapmierināta un nikna...

н Нина 19.10.2018

HELIO- гадость на маленьком экране теперь ничего прочесть невозможно, неудобно, Написала письмо в Латтелеком , сказали на клиентов плевать ,они так решили , так и будет всем.Что со стариками будет, они уже немного привыкли. Полное бессилие .В РИге еще выбор есть, а у нас только космическое осталось

н Нина 20.10.2018

Можно уйти к другому оператору или тарелку повесить . Думаю об отключении принципиально.Мне такой ответ прислали с латтелекома , что будет так как они захотели и без разговорчиков

A [email protected] 20.10.2018

Jā, nu labāks tas neizskatās! Agrāk varēja blakus paskatīties kanālus, kur uzreiz redzams, kas iet, kā arī īss satura aprakstsl Bet tagad nekā, viss caur mazo lodziņu.Mani uztrauc, ka pazudusi latviešu valoda, par subtitri nav latviski, piem dabas kanālos. Kaut ko dariet lietas labā.

V vmb 26.10.2018

Придётся перейти к другому оператору, так что-то где-то переключили самовольно, а инструкцию по переходу не получила, и вообще латтелеком работает по принципу -что хочу то и делаю, мне на всех наплевать

S Sandzus 2000 29.10.2018

Vai tas ir normāli,ja skatoties kanālus HD kvalitātē pēkšņi pazūd skaņa, pēc tam apstājas bilde.Lai varētu skatīties jāslēdz viss no jauna,jāgaida kamēr dekoderis pārlādēsies un pirms raidījuma jāskatās reklāmas,ko nav iespējams atslēgt,un tas viss atkārtojas ik pēc 10-15min.?Ar kanāliem kuri nav HD šāda problēma notiek ik pēc 1h-1,5h .Varbūt tā ir dekodera vaina,bet pirms pāriešanas no iepriekšējā operatora uz HELIO itv šādu problēmu nebija.Gribētu zināt vai citiem ir līdzīgas problēmas.

U Ugis Z 01.11.2018

Vienmēr būs buļļi, kuri jaunos vārtos negribēs iet ne pa kam. Helio cepuri nost. Bilde kvalitatīvāka un ar pārējo arī nav problēmu. HD kanāli ar veco versiju raustījās, tagad viss OK.

A Andris Alksnājs 09.11.2018

Es tā saprotu, ka Tev arī pultī ir podziņa "PAUZE", ja jau esi tik apmierināts, manā pultī diemžēl nav.

U Ugis Z 10.11.2018

Aizvēsturisko pulti vajag samainīt pret jauno

E Egils Johansons 03.11.2018

egils johansons
pirms 33 minūtēm
Egils Johansons Laikam gan taisnība, ka jaunais variants no vienkārša aiz lielas centības samudžināts. Nesaprotu, kā arhīvā skatāmo raidījumu var iepauzēt, patīt kādu minūti atpakaļ, vai padzīt uz priekšu, ja sižets paliek garlaicīgs, bet beigas tomēr vēlētos noskatīties, kā īsi pārskriet pāri garajām un nevajadzīgajām reklāmām!?

A Andris Alksnājs 09.11.2018

Re ka var, es arī ilgi nomocījos, paskaties mazliet augstāk komentārus.

V Vilnis 14.11.2018

Nesaprotu, kāpēc vajadzēja ieviest šito stulbo Helio? Iepriekš viss bija tik vienkārši un saprotami! Tagad no tās pults spaidīšanas un nervu bojāšanas drīz pults salūzīs un nervi būs jāārstē. Visi satiktie sūdzas. Ja negribat zaudēt klientus - ātri taisiet atpakaļ!

I Ilona Bišofa 17.11.2018

Aizvakar man pieslēdza Helio iTV. visu saslēdzu kā izstrukcijā. Bilde un skaņa ir tikai LTV1 un 360TV. Pārējie ir tikai ar skaņu. Vai Jums kādam tā ir bijis? Ko darījāt? Sazvanīt 24/7 neiespējami.