www.sudzibas.lv Tet Garantija

Lattelecom - Garantija

Nepērciet Lattelecom mazcenas datorus nekad jo ja būs jāved uz garantiju Lattelecom saka ka viņi neatbild par datoru ka ir jāved uz rīgu un jāzvana servisa centram . Kas tas par sviestu . šī ir krāpnieku firma vēl pietam ar viņiem ir noslēgts līgums . dators ir uz nomaksu .
Nekad neizmantojiet sūdainos lattelecom pakalpojumus.

J

Z zumm 15.06.2010

Viņiem noteikti noslēgts līgums ar konkrētu servisa centru, paši Lattelecom jau neko neremontē un datoriem kūlerus nemaina. :)

MacBeton 18.06.2010

Uz Rīgu? A pērkot to noskaidrot nevarēji? Kapēc pērc, ja neko no tām lietām nesaproti? Kur bija tavs datorspec tajā brīdī?
Liepājā nebij nekur jāved, protams kantoris ne sūda nejēdz kas pa vainu, lai gan es nosūtiju īpašnieku jau ar visu diagnozi, taču tomēr - nekur nebija jāved un pēc 6 nedēļām dators bij vietā.

K Kristaps 06.01.2011

Zinu šos salauzto datoru cilvēkus, jo pats esmu strādājis datorveikalā.
Viens gadījums: atnāk puisis uz 25, firmas drēbēs utt. Sāk uz mani bļaut, ka esot pārdevis datoru kuram nobrucis internets un tā esot veikala problēma. OK, ņemu datoru un sāku skatīties - antivirusa nav, updeiti nav taisīti, sainstalēti visādi mistiskie pleijeri. Atveru interneta pārlūku un tur historijā pilns ar xxx gay lapām, no kurienes arī vīrus iemeties. Noskanēju kompi ar AVG un problēma pazuda, bet nu kad čalim pateicu lai nelien tādās lapās, tad gan nedaudz sakaunējās un aizskrēja ar visu kompi.