www.sudzibas.lv Tet Ļoti slikts serviss

Lattelecom e-veikals - Ļoti slikts serviss

Ja negribiet sagadat sev galvassapes, nekad nepasutiet preci šajā veikala.
Lasiju jau sliktas atsauksmes, bet piedavajums bija parak kardinoss un domaju ka verts norisket, kaut iekseja balss teica... ''necakarejies ar sitiem''... Nu ta, piektdien 5. Aprili veicu pasutijumu uz omniva pakomatu, pasutijums apmaksats no ibankas, pec briza pienak info uz e-pastu ka pasutijums apstradats un tiek nodots kurjeram, talak pilnigs klusums, ne epastu ne sms ne zvanu, kaut majas lapa raksta ka pec pasutijuma sagatavosanas ar klientu bezmaz reize piecas vel sazinas un visu precize lidz sanemsanas bridim. Pacietigi gaidu, kaut zinu ka omniva strada loti atri, 2 augstakais 3 dienu laika jabut pasutijumam omnivas skapi. Sodien 10. Aprilis, saku meklet savu pasutijumu, zvanu. Atbilde: pasutijums izradas vel stav kaut kada veikala, meginasot kaut ko noskaidrot, meginasot sodien sagatavot un izsutit. Piedavajos pati aizbraukt pakal, uz to caur pukitem atbilde... Tas neesot iespejams. Absoluta bezatbildiba un pofigisms. Turpinu gaidit savu pasutijumu.

I