Lattelecom - Dārgs

Jūs te sūdzaties, ka izzi slikts nu tad izklāstīšu jums izmaksas piemēram par lāttelecom.
Biju lattelecom kliēnts - nesen pārgāju uz izzi, jo mani izzi pārstāvis pārliecināja, ka būs lētāk.
Toreiz apzvanīju visas kompānijas neviena nepiedāvāja internetu un televīziju kopā, tikai lattelecom, pasūtīju arī,
viens dekoders, kas man bija jānopērk bija ap 30ls ok nopirku tālāk pa vel kautkādu dekoderi, 100ls - tas ir ja uzreizi maksā, ja uz izmaksu ap 150ls, tālāk atbrauca nosvieda, kā sunim, ja grib lai vinu montieris pieslēdz, tad vel 35ls, es atradu meistaru, kas pa 15ls to izdara, rēkins apmēram 36ls līgums uz 18mēneši 36lsx18, kad pagāja 18 mēneši prasīju atlaidi, bet vini man piedāvāja atlaidi 3ls, bet līgums jāslēdz vel uz 18 mēneši.

Par televīzijas kvalitāti arī lattelecomam reizēm televīzija uzkārās,
vinu kabeli ievilkti ne pārāk smuki.
Lattelecom nerāda tv 3, jo vivi nevar ar tv3 vienoties
sex kanāli man ar nebija par šo cenu.

Tagad manai mājai piedāvā izzi pieslēdzos izzi ievilkšana bez maksas, dekoderi visi bezmaksas,
kabelis smuki ievilkts, līgums uz 24mēn pirmie 3 mēneši bezmaksas pēc tam 15. 50ls mēnesī
programas arī daudz labākas, par kvalitāti nevar sudzēties, ja kādreiz reizēm noraustās - tā cena atspēko visu. Turklāt tajā cenā ir labs sex kanāls un daudz kas cits labs.

J juris 05.11.2009

Nu katram savas akcijas, man gan Lattelecom dekoderi par brīvu piešķīra, ja ņēmu internetu un meistars 10Ls, tākā neticu, ka ir tik augstas summas, kas šeit tiek minētas.

L lauris 05.11.2009

Juri, pa tehniku izmaksam lcoma ta ari ir 35 lati ja pats nemak ierikot un dekoderis 122 latus maksa, tas pat viniem majaslapa rakstits un grib otro tv tad vel viens vajadzigs, ta kak lcom viss laik bija viens no dargakaiem provaidereiem

Z Zaiga 06.11.2009

Ar tehniku esu uz Jūs un visu saslēdzu pati, nekādu meistaru nesaucu, dekoderis bezmaksas, otru īrējam 2.50 mēnesī. Internets un TV kopā izmaksā 16.00LS...Problēmu kvalitātes ziņā nav bijis.

R Raivo 14.11.2009

Palasiet šeit un visu sapratīsiet :) - http://internetslatvija.wordpress.com/

M milzite 09.02.2010

Raivi vai tik tu pats nestrādā Izzi? Un nesāc te slavēt pats savu sūda...kompņiju?

L Lindeee 02.08.2016

Tev ir tik svarīgi skatīties sex kanānus??
paskaties internetā caurs datoru.

I Iveta Zaleska 04.11.2021

Tet ir dārgs. un pēc raidījuma par to pensionāri, kur viņai iesmērēja līgumu par sodanaudu, ja pārtrauc ar viņiem sadarboties, mēs ar māsīcu atslēgsimies no viņiem pa visam. Es pati skatos 1.programmu interneta un vina arī. bet
Tet saka ka lētāks nekas nav. Nu ja māk tik smuki zuzet, jeb muldēt, tad lai "Teto" vienu māju tālāk.