www.sudzibas.lv Tet Bojājums

Lattelecom - Bojājums

Labdien! Gribēju vienkārši izstāstīt savu pieredzi,varbūt kādam noderēs!Tātad nesen iegādājos Lattelecom firmā 2 identiskus mob.tel.(sev un sievai) un mazliet vēlāk ievēroju,ka manējā telefona stiklā ir micro plaisa, un maza švīka(redzama tikai no konkrēta laņķa).Piebildīšu,ka esmu SUPER pedants-tel.vienmēr atrodas micro šķiedras saulesbriļļu somiņā.Protams nav mests zemē utt. Iepriekšējais tālr.man pēc 3 gadu kalpošanas ir kā jauns-bez vizuālam lietošanas pazīmēm.Jauno tel. pirmās dienas pat nelietoju/nenēsāju līdz,jo nebiju iegādājies piemērotu maciņu.Plus vēl vēlāk skatoties info par jauno tālr.uzzināju,ka viņam ir palielinātas izturības stikls.Youtube vietnē ir vairāki video kur tiek demonstrēta ekrāna izturība skrāpējot ar nazi,naglu utt.
Tātad secinājums ir tāds,ka esmu iegādājies mazlietotu vai garantijas ietvaros atgrieztu/remontētu tālr.Kur kāds iepriekš ir patestējis TO izturību.Protams saprotu,ka nav jējas iet un klāstīt savu situāciju.Tāpat neviens nenoticēs.Vienkārši ieteikums citiem-pie iegādes skatieties veikalā kārtīgi.Manā gadījumā pat neiedomājos veikalā atvērt kastīti.Man rokās pat viņa nebija.

C

MacBeton 30.03.2018