www.sudzibas.lv Tet Bet par ko mes maksajam???

Lattelecom - Bet par ko mes maksajam???

Sveiki! Bez tabu! Ir lieta tada par Lattelekom! Mes civlveki laukos perkam televiziju pa 12.60. Bet mums to nerada. Saka ka ir antenea vaina! Bet par ko mes maksajam? Zvaniju uz iestadi bet man atbildeja ka. Ta ir musu vaina... Ka lai rikojos ja es maksaju?
Un labotaji nemaz nebrauks, jo mes par to nemaksajam!

Dainis 21.09.2018

Kāds te sakars ar Bez tabu? :D

WТF 21.09.2018

Jūs apkrāpa viltus uzņēmums "Lattelekom", jo īstais ir Lattelecom

C critical thinker 21.09.2018

skaidrs, ka jums ir antenas vaina. jā, te nav bez tabu. un bez tabu šādām muļķībām uzmanību nepievērsīs.

pareizi novirziet antenu, skatieties, lai ir brīva uztvere, nevis iekariet krūmā. pārbaudiet/nomainiet vecos kabeļus un savienojumus.

un tieši tā, 'iestādei' nav nekādas daļas gar jūsu antenu - ne viņi to uzstādīja, ne ko. jūs maksājat par digitālās VTV abonēšanu - ne par ko citu.

J Jānis Adijāns 29.11.2018

Pēc teksta spriežot sūdzību ir uzrakstījis kāds nedapists daunelis kuņas bērns kas ne sūda necērt zivtiņu, kā ir uztverams signāls.