www.sudzibas.lv Tet Attieksme

Lattelecom - Attieksme

Sveiki,

Wow atkal saskāros, viņa bija man priekšniece Lattelecom, nu tik slinku un intrigas pinošu cilvēku man nav patīkami redzēt, vairieties no viņas normāla mātīte :). Drīzāk nevienam nenovēlo būt par kolēģi šai pat priecājos, ka viņu atlaida.

Bijušais padotais.

K

Minesota 14.02.2012

TU vienmēr pirms rakstīšanas rej? Wow

S smile123 17.04.2012

Laikam kādam Tā kaut kur ceļā patraucējusi, ja jau tik rupji vārdi jāliek lietā? ;)

L lat-com 17.04.2012

Cik nožēlojami, ja joprojām tādi darbinieki kā autors strādā SIA Lattelecom :( Būs jānoskaidro.
Cik zemam jābūt konkrētā cilvēka intelektuālajam līmenim, lai savstarpējo attiecību konfliktus risinātu, iesaistot Uzņēmumu.
Turklāt, pieminot darbinieku, kurš jau gandrīz 2 gadus nestrādā uzņēmumā Lattelecom

Vai tiešām nav citu iespēju, vai sociālo tīklu, ja nepieciešama publicitāte, lai risinātu savstarpējos konfliktus.

Lattelecom noteikti neatbalsta šādu rīcību.

K Kolēģis12 18.05.2012

Arī bijušais kolēģis.
Nav saprotams pirmā komentētāja sašutums un negācija, pat rupjība. Arī esmu bijis Leldei kolēģis un varu viņu raksturot kā kompetentu un uz sadarbību vērstu kolēģi. Vispār varu viņu raksturot kā patīkamu cilvēku.

K kaminskis 13.06.2012

Arī man ir nācies strādāt Leldes pakļautībā aptuveni gadu un varu teikt tikai to labāko. Saprotoša un inteleģenta vadītāja!

Es ierēcu par šo "padoto" ;) Lelde jau pati zin, kurš var ko tādu uzrakstīt.