www.sudzibas.lv Tet aprkapj klientus

Lattelecom - aprkapj klientus

lattelecom pilnigi melo cilvekiem, par rekinu summam!
pirms paris menesiem atteicos uz 6 men. no pakalpojuma!operatore teica ka lai saglabatu liniju tos 6 men. busjamaksa mazliet vairak ka 4Ls. tagad ir atnacis rekis kartejais vairak ka 31 Ls, un parads+soda procenti!zvanot prasiju kapec tiek maldinati cilveki par rekinu maksajumiem, tik pasmejas, ka neesmu nu es pirmais klients, un bus vien man jamaksa!
gribeju uzzinat vai ir iespeja kkadigi pieradit ka operatore ir sniegusi man neistas zinas, un apmanijusi!?

J Juris 06.02.2011

"busjamaksa mazliet vairak ka 4Ls" ---> mēnesī vai par 6-iem mēnešiem kopā?! Ja mēnesī, tad jau viss sanāk.

G Guntis 07.02.2011

lattelecom tak visus zvanus ieraxta. to ka zvana pabrīdina lol :D:D

A andixs 01.07.2013

šaubos, ka šajā teksta daļā ir kāda patiesība, nevis nelaimīga cilvēka fantāzija - tik pasmejas, ka neesmu nu es pirmais klients, un bus vien man jamaksa!