www.sudzibas.lv Lattelecom 70€ "drošības nauda" lai pieslēgtu viņu pakalpojumu

Lattelecom - 70€ "drošības nauda" lai pieslēgtu viņu pakalpojumu

Vēlējos pieslēgt Lattelecom televīziju un internetu jaunajā ires mājvieta, bet Lattelecom pieprasa 70€ "drošības naudu", jo esmu "jauns" klients un man esot problēmas ar kredītvēsturi. Pirmkart, jauns klients es neesmu noteikti, jo vel pirms pusotra gada lietoju vinu pakalpojumus citā dzīvoklī, kas pec tam izvērsas nepatīkamā situācijā, jo pirmos trīs mēnešus tiek automātiski pievienotas visas paletes un tolaik neviens pat ne mutiski, ne rakstiski nebrīdināja, ka tas ir pašam jaatvieno!

Man ir regulāri un pieklājīgi ienākumi (nesen man ir piešķirts auto līzings - kadas problēmas ar kredītvēsturi?), tadel jutos vienkarsi pazemota un man liekas nepieņemami, ka man ir jānodod "glabāšanā" savu naudu šim pretigajam uzņēmumam, par kura pakalpojumiem, starp citu, man ari bus jāmaksā!

An AndronMc 12.10.2017

1. Iemācies gramatiski pareizi UN SAKARĪGI rakstīt! Nevienam nav jāšķetina tavi istabas temperatūras IQ vārsmojumi.

Ma man 12.10.2017

Cien, AndronMc!

Lūdzu turpmāk ievērot sudzibas.lv mājas lapas noteikumus, un rakstīt komentārus bez rupjībām. Neievērošanas gadījumā, Jums tiks liegta apmeklēt sudzibas.lv mājas lapu.

Ar cieņu,

_-PussY-Slayer-_ 12.10.2017

Pa lielam problēma ir sīkumaina, un es tiešam neredzu iemeslu šādām stulbām sūdzībam. Tie ir uzņēmuma noteikumi. Nepatīk? Nu pieslēdz Baltcom - Kaut gan godīgi teikšu, viņiem centrā, Rīgā pārtrūkst internets uz dažām stundām 1 - 4 reizes mēnesī, un tas ir diez gan daudz priekš uzņēmuma.

Runājot par AndronMC, nezinu kādas tev ir problēmas pret cilvēkiem kuri slikti pārzin Latviešu valodu, bet uzvedies tu kā 10 gadīgs zēns.

Cr critical thinker 12.10.2017

visu cieņu, bet kādas rupjības te var nosaukt?

Cr critical thinker 12.10.2017

ja jau tev tīra tā kredītvēsture, tad paprasi, lai pierāda, kāpēc nav tīra.

par paketēm - sīkā druka arī jālasa