www.sudzibas.lv Tet Vēlas izkrāpt naudu

Latellecom - Vēlas izkrāpt naudu

Labdien! Uzmanieties, jo lateleccom virszemes tv sāk apkrāpt cilvēkus uzliekot mistiskus sodus par sen slēgtiem pakalpojumiem... Personīgi mūsu situācija, esam slēguši pakalpojumu jau gadu atpakaļ nodevuši visas ierīces kā pienākas ar visiem nodošanas aktiem un iesniegumiem... Visus maksājumus un arī parādu kas bija samaksājām, bet tagad mums p€kšņi sāk zvanīt no creditreforma un piedzīt naudu par slēgtajiem pakalpojumiem un jautājot par kādiem pakalpojumiem ir runa, ja viss sen slēgts atbilde ir tikai viena mēs jums nosūtīsim vēstuli! Jau pagajušajā gadā saskārāmies ar šadiem zvaniem, un kad sazinājāmies ar lateleccom viņi pateica ka viņiem nav ne iesniegumu, ne nodošanas / pieņemšanas aktu, kurus nofotogrāfēju un aizsūtiju viņiem uz viņu nosaukto un norādīto e - pastu, uz kuru protams atbildi nesaņēmu līdz pat šai dienai, kad jau atkal creditreform ir klāt un uzstājīgi kaut ko sāk pieprasīt, draudot nabaga pensionāram!

P