AtrisinātaLattelecom e-veikals, lattelecomveikals.lv‎ Tehnika uz nomaksu - Slikts serviss

Vairākus gadus jau esmu uzticams Lattelecom klients, izmantoju interaktīvo televīziju + optiskais internets. Par šo pakalpojumu nekad nav bijušas sūdzības, viss apmierina, kompānija vienmēr bijusi pretīmnākoša. Nolēmu izmantot arī viņu interneta veikala pakalpojumus un iegādāties preci 400 eur vērtībā, pasūtījumu izveidoju 26.01.18 plkst 10:03. Atnāca apstiprinājums uz e-pastu, ka ar mani sazināsies dienas laikā, bet joprojām neviens ar mani nav sazinājies ne par termiņiem, ne par preces pieejamību ( pasūtījuma nr. 24853939 ).

Žēl, biju rēķinājies ar termiņiem, vai vismaz kādu atbildi, bet izskatās, ka šādi mazi pasūtījumi nav saistoši lielajam Lattelecom.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta xctaps 29.01.2018

Īsi pēc sūdzības publicēšanas Lattelecom ar mani sazinājās, problēma atrisināta. :)

X

O orakls17 29.01.2018

Vēlies nopelnīt lieku naudu tēriņiem? Pamēģini http://evmoney.club/6449259613987/

X xctaps 29.01.2018

Kraties porm no šejienes, spameri.

A AnvoyT 29.01.2018

Un ko viņi Jums teica, kad viņiem zvanījāt un norādījāt uz šo nepilnību komunikācijā?

A autoskola 17.12.2018

Aplama info viņu mājaslapā, ka piešķir kredītlimitu 400€ neesošiem klientiem. Pie šiem nosacījumiem cilvēki sūta internetā savus datus, bet beigās izrādās, ka Lattelekom veikals nav spējīgs turēt savu limitu 400€. Kāda pēc publiskot to, ko nespēj pavilkt? Aplams un šaubīgs serviss.