T tusētāji 16.08.2015

Biju Rožu izstādē muzejā - tur bija pārstāvēti praktiski tikai Latrozes ziedi. Par izstādi biju ļoti vīlusies, nepatika arī latrozes darbinieku attieksme, kad uzdod jautājumus par ziediem.
Paldies par brīdinājumu - uz šo audzētavu pavisam noteikti nebrauksim.

A Adele5 15.10.2015

Pagājušā gada rudenī pēc viņu sludinājuma SS.lv iegādājos rožu mežeņus un potzarus, iztērējot lielu naudas summu. Potzari jau tā bija nekvalitatīvi, bet kad rožu stādiem sāka plaukt pumpuri un ziedi, izrādījās, ka trešdaļa ir norādītajai šķirnei neatbilstoši..Saimniece Ilga Kumeliņa telefoniski uz jautājumu, ko iesākt.. un kā viņa to domā kompensēt, atbildēja -Nekā..
Acīmredzot lielai stādaudzētavai nav svarīgi ko viņi pārdod.. Padomājiet, pirms sadarbojaties ar Latrozi!!

R Rožmīle 04.01.2018

Nezinu.Lasu un brīnos.Man ļoti patika gan attieksme,gan pabiju lielajā siltumnīcā,sapirkos rozes.It īpaši sakņu sistēma bija ļoti spēcīga.Par šķirņu atbilstību spriedīsim pavasarī.Jā,arī atlaides ļoti labas ja ņem vairāk.Slavēju.

B bulina 12.06.2019

Stādaudzētava LATROZE ir krāpnieku uzņēmums.Divus gadus atpakaļ Salaspils NBD nopirku peoniju Bartzellu bez ziediem par 20 euro.Tagad konstatēju,ka tā nav Bartzella,bet daudz lētāka parastā peoniju šķirne.Uz manām ziņām pm neatbild.NEUZTICIETIES STĀDAUDZĒTAVAI LATROZE!