www.sudzibas.lv Latnord Forest Krāpnieki, necilvēki, nodokļu nemaksātāji.

Latnord Forest - Krāpnieki, necilvēki, nodokļu nemaksātāji.

Strādāju šajā uzņēmumā tikai 4 dienas, bet to dienu laikā par idiotu, slinki, stulbeni, tizleni, tukšpauri tiku nosaukts vairāk reižu nekā visa mūža garumā, man 30 gadi. Uzņēmuma līgumu nav, strādājam Norvēģija, algu maksā (ja vispār maksā) tikai kad atgriežamies latvijā aptuveni reizi 3 mēnešos. Ēdam tikai to ko dod, pusdienās katram 4 maizites par kurām tev atvelk no algas. (vsp. Ka var aprēķināt cik maksā 4 desmaizites?) savas naudas tev nav, nopirkt to ko vēlies nesanāks. Kā jau teicu savu vārdu tu zaudē un tevi uzrunā ka, piem. - "idiot". Firmā parādu komandē 2 brāļi Kaspars un Kristaps. Pēc 4 dienām kad sapratu kur nokļuvu lidoju mājās, bet biļeti atvelk no tavas algas nevis kā bija runāts ka viņš maksā no savas kabatas, tāpat ar darba inventāru, nopērk jaku un bikses viņš, bet maksā tu. Kad gāju prom, prasīju cik man maksāsi Kristap pa nostrādātajam 4 dienam, atbildēja ka viņš nevarot aprēķināt to cik daudz maizes esmu apēdis un cik kartupeļu, rezultātā paņēmu savu zagera jaku un bikses un devos prom. Nesaprotu kā šitie džekinji vēl nesēž Norvēģijas cietumā. Tatād visi visi kuri šito lasa baigi izvertejiet uz ko parakstāties, ja jums ir kaut kripatiņa pašcieņas jūs pie šitiem dzekinjiem strādāt negribēsiet, neskatoties uz to ka pierunāt viņi māk ļoti labi.