Latnet serviss - internets

LATNET SERVISS, lai varetu nodrosinat interneta pakalpojumu lika man nopirkt antenu Ls 180, -. Solija nepartrauktu interneta pieslegumu ar atrumu ne mazaku par 64 kB/s. Veselu gadu solija, ka bus, ka rit darbs pie uzlabojumiem. rezultata pec gada mocisanas, jo nespeja pildit saistibas lauza ar mani ligumu par pakalpojuma sniegsanu. Antena man joprojam ir (paredzeta publiskam radiofrekvencem un piemerota jebkura elektronisko sakarukomersanta publiska interneta piekluves pakalpojuma nodrosinasanai, kuram ir atbilstosa parraidosa aparatura.Vai ir idejas, ko man iesakt ar so vertibu!? Piezvani! T:26548778

A AndronMc 03.05.2009

Latnets ir nejēgu bars, nekas viņiem pa gaisu neiet. Kur ir optika tur vel ir OK, bet arī līdz brīdim kad kaukas sarežģitāks jāizdara. Tur visi ir lameri un loši, savā stagnācijā atpalikuši un dzīvo 96. gadā. Nekādā gadijumā nevajag ņemt Latnetu ja ir jebkāda izvēle. To pidaru dēļ esmu kreditreform sarakstā lai gan samaksāju par nesniegtu pakalpojumu, tagad jebans Tele2 man prasa depozītu, nedod pieslēgumu.

Ko tu domā ar anteni? Mikrotiks? 5GHz vai 2, 4GHz? Kurš boards?
Ja vecais RB133 tad kādus 30Ls max vari dabūt no manis par viņu. Ja kaukāds piecsimtais boards tad var kādus 50Ls. Nav ticības ka tur nau ticis ūdens iekšā un tas boards normāli ietu.

G GanG 28.11.2009

Man ar ir Latnet.
Skatījos latneta reklāmu un smējos :D
"Latnet nodrošina saviem lietotājiem nepārtrauktu interneta pieslēgumu"
Ja neņem vērā to ka internets pazūt kāds 100 vairāk reizes DIENĀ un vienu filmu aptuveni 800 MB velt par ātrumu 16 KB/s
Kas tas par ātrumu ?
neiesaku neviema!
Un ja jums ir nesen pieslēgts latnet un iet ideāli, Saku uzreiz Tas ir tikai sākumā!

R RobinsHuds 28.11.2009

N;esmu redz;ejis tādu antenu pa tādu cenu bet tur kautkāda mazgāšana notiek.16kB pa modēmu veco varēja nokruķīt.Es arī esmu redzējis to reklāmu un kautkā neticu.Man tāds jautājums kādam no latneta vai tas 1gigabits nav 1 mbits vai kilobits????Moška tas gigabits tikai attiecās uz miljonāriem un tādiem kam jālaiza pakaļas būtu????Kārtējā melošana atkal.Jajau sola konkrētu ātrumu tad vismaz lai aptuveni ap tādu turas.Es tak arī nepirktu televizoru ja garantija nebūtu uz 3gadi bet uz 2 mēneši.kartējā jebīšana atkal.Es šitādus uzņēmumus dafiga zinu.Pašiem nav bne jausmas par pārklājumu un tik sola.Idejā tāda.Iedot no sākuma aparatūru un iedala ātrumu tādu kā vajag a vēlāk nogriež.Tā notiek.Arī kautkas līdzīgs ir ar visām žitām hunvei herņām tikai te ir tas ka tā kapacitāte kas iet cur torņiem nehuja nav tik liela vai visiem vrātu pa tādam ātrumam iedalīt.Kārtējā matemātika kautkur bremzē.nepavelti mums mobīlie raustās utt jo vienkārši visiem tikai jo vairāk jo labāk klientu a kas notiek ja visi paņems savu ātrumu(kas nenotiek portams bieži).Viss apstāsies.

G GanG 02.12.2009

Mjā ar tādu ātrumu ka pat 1min video lādē 5 mni reālā. Vnk šausmas!