Latlaft - Krāpšana

Kompānija uz tieksmi neizmaksāt atalgojumu.
Strādā Norvēģijā. Šajā kompānijā profesionāliem amatniekiem nav ieteicams vērsties. Atalgojums nav adekvāts, priekšnieks nav amatnieks, bet biznesmenis. Neievēro Norvēģijas likumdošanu attiecībā uz atalgojumu, darba stundām un atalgojumu. Darbiniekiem izsniedz darba apģērbu, par ko tiek ieturēta maksa. Instrumentiem jābūt saviem, ja izsniedz, tad sliktā stāvoklī. Tiek regulāri mainīti kompāniju nosaukumi, lai apietu likumdošanu. Regulāri liek melot Norvēģijas darba inspekcijām par darba stundām un atalgojumu, pretējā gadījumā tiks ieturēts no atalgojuma. Katrā objektā tiek atrasts iemesls, lai neizmaksātu nostrādātās dienas. Kā prioritāte tiek noteikta nekvalitatīva darba izpilde sasteigtos termiņos. Cieņā, pieņemt darbā darbiniekus, kas tuvi ar alkoholu. Izdevīgi ieturēt no atalgojuma, noturēt darbiniekus, kam alkohols prioritāte un nav citu darba iespēju. Neadekvāti darba izpildes termiņi, jebkāda termiņa neizpilde iespaido atalgojumu. Priekšniecība neadekvāti izturas pret darbiniekiem, nav profesionāla attieksme, daunisma sindroms, nav spējas uztvert jebkādu profesionālu stāstījumu.

V

Life_is_life 12.01.2021

Prieksnieku Vards Uzvards?

V Vovans 12.01.2021

Vai Jums ir kāda problēma to atrast internetā?

A asdasd123 12.01.2021

зачем ехать в норвегию и работать на латышского бизнесмена ? тебе в латвии мало латышских бизнесменов-кидал ? что с вами не так люди .

V Vovans 12.01.2021

Mana pirmā pieredze ar šo uzņēmumu un pēdējā. Brīdinu citus

G GatisKandis 12.01.2021

Piekritīšu rakstītajam. Priekšniekam ir tendence neizmaksāt pilnu atalgojumu kā Norvēģijā ir paredzēts. Vienmēr ir jāmelo inspektoriem par nostrādātajām stundām un atalgojumu. Pieredze nav pozitīva.