Latgales Pļavniekos RD Sociālais Dienests - Invalīda vajadzību ignorēšana

Esmu 1 grupas invalīds ar kustību traucējumiem griežos attiecīgi deklarētai un faktiskai dzīves vietai Rīgas domes sociālajā dienestā pēc palīdzības ņemot vērā ka esmu ar kustību traucējumiem dzenā par visu pilsētu lai nokārtotu trūcīgā statusu, kā arī aprūpētāju mājās veselu mēnesi dzīvoju kā varu iztērējis visu savu invalīda pensiju par taxi tā arī vēl joprojām nav neaprūpētajā ne asistenta kas varētu pavadīt līdz sabiedriskam transortam un veikalam pēc pārtikas jo aprūpētāja kas tika piešķirta ir ļoti nepieklājīga sieviete ko labāl redzu ejam nekā nākam. Nodarbijas ar pļāpu savākšanu no garīgi slimiem cilvēkiem un izejot no šīs savāktās informācijas nes tālāk uz ofisu pilnīgi nepatiesu neobjektīvu informāciju neuzklausot manu pusi paprasa tikai parakstīt tabulas lur pati savilkusi ķeksīšus itkā savas stundu ir nestrādājusi bet uz 5 min ieskrien un aizskrien protams ka cilvēku ar tādu attieksmi vairāk nelaižu mājās iekšā. Jo cilvēkam interesē nevis pienākumi kurus ir uzņēmusies stājoties darbā bet maksimāli daudz naudas nopelnīt. Tad rodas jautājums tā ir sociālā palīdzība vai invalīdu materiālā izmantošana?

Оккупант 06.09.2019

Инвалид для нацыков. Вообще ваша жалоба не имеет смысла. Попросите нацыков почесать яйца.