Latferm SIA, sadzīves tehnikas "gorenje" pārstāvis - Krāpšana

03.09.19. SIA "LATFERM" veikalā tika pasūtīta veļas mašīnas gorenje mātes plate. 12.09.19. darbiniece man piezvanīja un informēja, ka rezerves daļa ir veikalā un to var saņemt. Taij pašā dienā ierados pēc rezerves daļas, pavirši salīdzināju ar savu veco mikroshēmu, vizuāli izskatījās līdzīgas un devos prom. Būdams jau automašīnā nolēmu vēlreiz papētīt jauno pirkumu. Man par lielu pārsteigumu ievēroju, ka daļa mikroshēmas ir stipri apkvēpusi melna, turklāt no abām pusēm. Veikalā es šo defektu nepamanīju, jo veikala telpas bija tumšas bez ieslēgta apgaismojuma. Atgriezos es veikalā ar pretenzijām apmēram pēc 5-7 minūtēm no pirkuma brīža. Veikala pārdevēja uzreiz aizgāja un vairs tā arī neparādījās. Tālāka saruna bija ar diviem darbiniekiem, viens no viņiem cik saprotu bija priekšnieks vai uzņēmuma īpašniekieks.Liels bija mans pārsteigums kad uzzināju, ka naudu man par apšaubāmas kvalitātes preci neatgriezīs. Tā jau esot mana problēma kopš brīža kad izgāju no veikala, jo redziet pa piecām minūtēm es jau paspēju šo rezerves detaļu uzstādīt veļas mašīnā, nodedzināt, demontēt no veļas mašīnas un atgriest atpakaļ veikalā. Sarunas gaitā darbinieki atzina, vizuāli izskatās ka šī rezerves daļa ir lietota vismaz 5. -10. gadus. Lai vai nu ko, bet šādu nekaunību es nebiju gaidījis.